Повний любовний розклад Таро на березень для всіх знаків зодіаку

Доленосні зустрічі, люди з минулого та вчинки, які краще не робити

Ексклюзивно для ELLE.UA експертка з карт Таро Анна Слюсаренко зробила повний любовний розклад Таро на березень для всіх знаків зодіаку. Читаємо і плануємо місяць так, щоб зробити життя ще щасливішим і не вчиняти прикрих помилок.

Овни

Овни зустрінуть цю весну у радісному та романтичному настрої. Ваша друга половинка радуватиме вас добрими вчинками та сюрпризами. Овнам, які ще не зустріли коханого, березень може принести дуже несподіваний та бурхливий роман із гарною перспективою на серйозні стосунки.

Тельці

Тельцям цей місяць подарує яскраві та щирі емоції. Вам слід спробувати із партнером щось нове, додати фарби в особисте життя. Тельцям, які поки що без пари, не варто поспішати з вибором — насолоджуйтесь свободою і не хапайтеся за будь-кого, обирайте найбільш гідного.

Близнюки

Близнюки у березні відчуватимуть сімейний затишок та порозуміння зі своєю другою половинкою. На вільних Близнюків чекає цікаве знайомство, яке спочатку може здатися дружнім, але незабаром чоловік почне робити кроки назустріч та демонструвати бажання будувати стосунки.

Раки

Для Раків цей місяць може бути непростим. Можливі дрібні сварки та розбіжності. Але це буде дано вам для того, щоб ваші стосунки розвивалися та вийшли на новий рівень. Ракам, які ще не знайшли свого коханого, почнуть приділяти увагу одразу кілька чоловіків. До речі, один із них — ваш давній знайомий, про почуття якого ви навіть не здогадувалися.

Леви

Для Левів цей місяць буде сповнений нових знайомств та побачень. Як приємних, так і не дуже. Але не слід зневірятися після не дуже приємного досвіду, негідних завжди вистачає — вам потрібно лише їх відфільтрувати. Представники цього знака, які вже у стосунках, — чекайте на яскраві та радісні сюрпризи від партнера, це однозначно додасть іскри у ваш роман.

Діви

Дівам потрібно відпустити минулий неприємний досвід і не чекати від кожного знайомства повторення того ж сценарію. Пам’ятайте, всі люди різні. Просто зробіть висновки та ретельно обирайте партнера, не поспішайте. Звертайте увагу на вчинки, а не на слова. Це приверне у ваше життя гідного чоловіка.

Терези

Терезам доведеться обирати між двома чоловіками — людиною з минулого та новим знайомим. Обидва будуть налаштовані рішуче і прагнутимуть стосунків із вами. Для вибору керуйтеся не лише серцем, а й головою. Терези, які вже в парі, — якщо ви втомилися від сімейної одноманітності, запропонуйте партнеру спільну поїздку або якесь цікаве емоційне заняття. Це обов’язково розбавить сірі будні.

Скорпіони

Скорпіонам цього місяця слід приділяти більше часу собі та своєму хобі. Зараз вам потрібно відпустити думки про любовні стосунки, хоч це може бути й важко. Послабте тиск на ситуацію, і все станеться само собою. На Скорпіонів, які вже в парі, чекає зміцнення любовних стосунків. Також це гарний місяць для відвертих розмов із партнером.

Стрільці

Стрільцям може здатися, що через непорозуміння стосунки зайшли у глухий кут. Але все не так страшно, як вам здається. Постарайтеся вислухати і порозумітися, можливо, вашій коханій людині потрібна допомога та підтримка у певних питаннях. У Стрільців, які поки що без пари, цього місяця є велика ймовірність доленосної зустрічі. Щоб її не пропустити, частіше виходьте в люди і проводьте час у веселих компаніях.

Козороги

Козорогам цього місяця варто стати активнішим. Березень сприятливий для нових знайомств і побачень. Головне — не розчаровуватися після невдач. Продовжуйте проводити «кастинг» далі, зробіть умови відбору більш суворими, і ви обов’язково знайдете гідного кандидата.

Водолії

Водоліям варто проявити м’якість і ніжність до коханої людини, і вона обов’язково відповідатиме вам тим самим. Березень пройде в коханні та приємному часі, проведеному разом. Водоліям, які ще без пари, слід виходити зі стану усамітнення та пригніченості. Саме у такому разі доля подарує вам багато яскравих емоцій.

Риби

Для Риб березень — добрий час для того, щоб відверто обговорити з коханою людиною те, що вас не влаштовує, і те, що ви хотіли б змінити. Але не забувайте вислухати партнера. Так ви зможете дійти компромісу та знайти правильне рішення для обох. Риби, які ще не зустріли свою другу половинку, під час вибору партнера або ухвалення рішення, чи продовжувати спілкування з людиною далі, більше покладаєтеся на свою інтуїцію — вона підкаже, як ліпше вчинити.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали