Яким буде 2023 рік: розклад Таро для всіх знаків зодіаку

Важливі моменти в житті кожного з нас, які не можна випустити з уваги

Ексклюзивно для ELLE.UA експерт із карт Таро Анна Слюсаренко зробила великий розклад на 2023 рік для всіх знаків зодіаку. Звіряємося з гороскопом на 2023 рік і вибираємо найбільш вдалу лінію поведінки для вибудовування довгострокових якісних стосунків, напрямів кар’єри та самореалізації.

Овни

В Овнів життєві проблеми підуть на спад, і ви знайдете довгоочікувану емоційну рівновагу. У цьому періоді потрібно починати активно йти до своїх цілей, тоді сприятливі зміни неминучі. Використовуйте цей час собі на користь і не проґавте шанси, які підкидає вам життя. У роботі можуть надходити цікаві пропозиції щодо співпраці. У стосунках намагайтеся більше дивитися на вчинки людини, а не на слова, і відфільтровувати негідних вас.

Тельці

До Тельців активно намагається повернутися людина з минулого, але не варто її приймати, бо це не принесе нічого доброго. Якщо дослухаєтеся, то на вас чекає зустріч із людиною, яка призначена вам долею. У робочій сфері покладайтеся на себе, а не шукайте підтримки оточення.

Близнюки

На Близнюків чекають зміни, які спочатку можуть ввести вас у глухий кут і здатися невдалими. Але незабаром ви зрозумієте: ці зміни призвели до значних поліпшень життя. Якщо будете виявляти рішучість та ініціативність, на вас чекає підвищення рівня фінансового добробуту.

Раки

Раки багато часу проводитимуть у колі близьких їм людей. В особистому житті намагайтеся покладатися не тільки на емоції, а й на розум — не слід одразу зачаровуватися та надягати рожеві окуляри. У фінансовій сфері на вас чекає сприятливий час для вкладень у свій розвиток та розвиток власної справи. Для досягнень своїх амбітних цілей необхідно рухатися, не можна стояти на місці.

Леви

Для Левів цей рік буде роком змін. Зміниться ваше життя і світогляд, ви почнете по-іншому дивитися на багато речей. У 2023 році Леви мають високу ймовірність зустріти свою другу половинку. Причому спочатку ваші стосунки будуть легкими та пристрасними, але надалі переростуть у щось більше. Для Левів, які вже в парі, ви зможете поглянути по-новому на ваші стосунки, додати до них романтики та емоційності.

Діви

На Дів цього року чекає трансформація особистості. Загляньте у свою підсвідомість і постарайтеся відчути, чого насправді хоче ваша душа. Присвятіть цей рік саморозвитку та самопізнанню — тоді зможете досягти неймовірних висот як у робочій сфері, так і в особистих стосунках.

Терези

Терезам варто більше зосередитися на собі й менше — на інших людях. Тоді на вас чекає успіх і в кар’єрній, і в любовній сферах. Не соромтеся відмовляти, якщо вам доведеться жертвувати своїми справами заради чужого прохання. Пам’ятайте, що ви — головна людина у своєму житті.

Скорпіони

У Скорпіонів цей рік буде сповнений романтики, флірту та нових яскравих емоцій. Для представників цього знаку зодіаку є велика можливість вийти заміж. У роботі на вас чекає успіх, за умови, що ви займатиметеся тим, що приносить вам задоволення. Нічого не вдаватиметься, якщо змушуватимете себе працювати і напружуватися через силу. Для тих, хто тільки починає, раджу монетизувати своє хобі.

Стрільці

На Стрільців цього року чекає багато знайомств із людьми, з якими їх об’єднуватимуть спільні інтереси. Можлива зміна діяльності або у вас з’явиться додаткове захоплення. Цей рік — добрий час для реалізації своїх амбіцій. Але не варто зациклюватися тільки на роботі, приділяйте час особистому життю і своєму партнеру. Самотнім Стрільцям не варто відмовлятися від цікавих знайомств. Тому що ніколи одразу не знаєш, хто саме стане вашою долею.

Козероги

Козерогам через велике залучення до кар’єри та безлічі обов’язків не хочеться думати про стосунки, проте кохання заскочить їх у найнесподіваніший момент. Козерогам, які вже в парі, варто виявляти більше поступливості та менше запальності, а також дослухатися як до своєї, так і до точки зору партнера.

Водолії

На Водоліїв чекає трансформація всіх сфер життя. У вас буде шанс налагодити любовні стосунки та уникнути подальших труднощів. Для просування в кар’єрі та досягнення мети, можливо, доведеться взяти на себе додаткове навантаження. Цього року треба бути активними та не стояти на місці, тоді вдасться вийти на новий рівень заробітку.

Риби

На Риб цього року очікує просування кар’єрними сходами або розвиток власного бізнесу, якщо такий є. Також вкрай важливо контролювати свої емоції у напружених та нервових ситуаціях. Для тих, хто у стосунках: не забувайте приділяти час своїй другій половинці. Вільним Рибам цей рік обіцяє нове знайомство. Як саме розвиватимуться стосунки — залежить від вас, але це знайомство має перспективу стати доленосним.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Продюсер Азад Сафаров, що працював над «Будинком зі скалок»...


Джіджі Гадід і Леонардо Ді Капріо знову підігріли чутки про свій...


Читайте також
Популярні матеріали