Повний любовний розклад Таро на лютий для всіх знаків зодіаку

Доленосні зустрічі, люди з минулого та вчинки, які краще не робити

Ексклюзивно для ELLE.UA експертка з карт Таро Анна Слюсаренко зробила повний любовний розклад Таро на лютий для всіх знаків зодіаку. Читаємо і плануємо 14 лютого та всі інші дні так, щоби зробити життя ще щасливішим і не вчиняти прикрих помилок.

1. Овни весь цей місяць будуть огорнуті любов’ю та турботою коханої людини. У вас буде багато спільного часу, радості та позитивних емоцій. На самотніх Овнів чекає цікаве знайомство з гарною перспективою на шлюб та сім’ю. Важлива порада: не бійтеся вступати в нові стосунки через негативний досвід у минулому.

2. Тільцям у лютому варто зайнятися самопізнанням, подумати над своїм життям і в результаті зрозуміти, чого ви дійсно хочете насправді. Присвятіть цей місяць самим собі. Тільцям, які вже в парі, карти радять трохи відпочивати одне від одного, щоб надалі додати ще більше іскор у ваші стосунки.

3. Близнюкам варто бути насторожі. Якась молодша за вас людина може намагатися нашкодити вашим стосункам. Подумайте, хто це може бути, і намагайтеся не підпускати її надто близько. Якщо ви будете уважні, то з цих бажань у неї нічого не вийде. Ваші стосунки в лютому будуть сповнені любові та гармонії. На Близнюків, які ще не зустріли свого коханого, чекає знайомство з чоловіком із військових структур або з галузі юрисдикції та адвокатури.

4. Раки мають велику ймовірність отримати пропозицію руки і серця в лютому, а ті, хто вже в шлюбі, — зачати дитину. Це станеться зненацька і викличе у вас бурю позитивних емоцій. Також не виключено, що цього місяця відбудеться спільна поїздка з вашим коханим. Для Раків, які ще не зустріли свою другу половинку, лютий дуже сприятливий для нових знайомств і побачень. Спілкуйтеся з новими людьми, відвідуйте цікаві місця та незабаром зустрінете свою долю.

5. На Левів чекає вихід із глухого кута і завершення кризи у стосунках. Ви зможете прояснити всі недомовленості та образи, які накопичилися, і це позитивно позначиться на ваших взаєминах. Левам, які ще не зустріли другу половинку, слід відмовитися від негативних спогадів та образ минулого, які сковують вас. У такому разі ви маєте шанс познайомитися з людиною для стабільних і гармонійних стосунків.

6. Дівам цього місяця доведеться обирати між двома шанувальниками. Причому вибір буде непростим: річ у тім, що обидва чоловіки будуть дуже гідними і виявлять повну готовність поборотися за вас. Тому не поспішайте та активізуйте свою спостережливість. До речі, у Дів, які вже в парі, також з’явиться таємний шанувальник.

7. До Терезів у лютому виявлятимуть інтерес одразу кілька чоловіків. Вам доведеться опинитися перед нелегким вибором. Але зрештою вам вдасться відфільтрувати негідних вас, і ваш вибір впаде на самодостатнього та відповідального чоловіка. Дуже ймовірно, що він буде старшим за вас. Терези, які вже в парі, намагайтеся прислухатися також до думки партнера і доходити компромісу — тоді у ваших стосунках пануватиме взаєморозуміння.

8. На Скорпіонів очікує новий етап стосунків зі своєю другою половинкою. А також може проявитися людина з минулого, яка завдала вам болю, і ця ситуація може завести вас у глухий кут. Тримайте руку на пульсі та пам’ятайте, що не варто знову приймати цю людину у своє життя, щоб не зіпсувати ваші нинішні стосунки. Скорпіони, які без пари: у ваше життя йде рішучий чоловік із наполегливим характером, який буде серйозно налаштований щодо вас.

9. У лютому до Стрільців тягтиме чоловіка, який любить влаштовувати емоційні гойдалки. Єдиний спосіб бути з такою людиною у стосунках — це самій грати в ігри «гаряче-холодно», щоб підтримувати її інтерес. Але це дуже емоційно- та енерговитратно. Тому краще відпустити цього кандидата та чекати на більш стабільну людину. На Стрільців, які вже в парі, чекає сюрприз від вашого чоловіка, який дуже приємно здивує.

10. Козерогам слід розібратися у внутрішніх розбіжностях та ілюзіях, зрозуміти, що вас не влаштовує і чого ви дійсно хочете. Тоді у ваше життя прийде новий чоловік, з яким на вас чекає пристрасний роман, що може перерости у щось більше. Козерогам, які вже в парі, слід не покладати надто великих очікувань на партнера, щоб потім не розчаровуватись, що він їх не виправдав.

11. Водоліям потрібно бути уважнішими до слів людини і не будувати ілюзій та повітряних замків. Цей місяць допоможе пізнати партнера як особистість. Не чаруйтеся надто швидко і частіше вмикайте холодний розум — тоді ви дійсно зможете вибрати для себе найкращого чоловіка.

12. У Риб можуть початися стосунки з емоційним і романтичним чоловіком. Але щоб вони були щасливими, вам слід вийти зі стану відстороненості та недовіри до оточення. Рибам, які вже в парі, слід іноді давати своєму партнеру побути наодинці зі своїми думками — це не тільки не віддалить вас, а навпаки, сприятиме зміцненню ваших стосунків.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали