Повний любовний розклад таро на квітень для всіх знаків зодіаку

Доленосні зустрічі, люди з минулого та вчинки, які краще не робити

Ексклюзивно для ELLE.UA експертка з карт Таро Анна Слюсаренко зробила повний любовний розклад Таро на квітень для всіх знаків зодіаку. Читаємо і плануємо місяць таким чином, щоб зробити життя ще щасливішим і не вчиняти прикрих помилок.

Овен

Тяжкий період у любовній сфері вже позаду, і у квітні ви прийдете до довгоочікуваного балансу та гармонії. При цьому, не забувайте враховувати не лише свої бажання, а й вашого партнера. Овнів, які ще без пари, чекає приємне знайомство, яке переросте в романтичні почуття.

Телець

У квітні Тельці будуть, як ніколи, оточені увагою протилежної статі, чоловіки будуть надавати вам приємні знаки уваги, дарувати подарунки та активно запрошувати на побачення. Тільцям, які перебувають у стосунках, варто очікувати приємних сюрпризів від вашого коханого.

Близнюки

Намагайтеся спокійніше реагувати на критику з боку партнера — скандали ні до чого хорошого не приведуть. Спробуйте розібратися, чи правильніше буде відверто обговорити проблему з коханою людиною і знайти рішення, яке влаштує вас двох.

Близнюки, які ще не зустріли свою пару, у квітні зіткнуться з активним проявом уваги одночасно від двох чоловіків. Вибір за вами, спостерігайте і не поспішаючи робіть висновки.

Раки

У Раків цей місяць пройде в гармонії зі своєю другою половинкою, а непорозуміння зведеться до мінімуму. Квітень — добрий час для зміцнення відносин та переходу на новий рівень.

До вільних Раків почне виявляти ініціативу людина з минулого, яка захоче повернути колишнє спілкування. Він дійсно переглянув свою поведінку і готовий діяти рішуче, щоб бути поряд із вами.

Леви

У непорозуміннях з другою половинкою прислухайтеся до внутрішнього голосу, це допоможе уникнути суперечок і конфліктів. Левам, які ще без пари, варто відкинути доводи свідомості й покладатися на інтуїцію, щоб вибрати гідного супутника. Причому, вибір у вас буде непростий: шанувальників у квітні у вас буде декілька.

Діви

Вам слід відмовитись від спілкування з людьми, які не приносять вам позитивних емоцій. Позбавившись негативного оточення, ваш внутрішній стан зміниться — таким чином, вам буде легше познайомитися з гідною людиною.

Діви, які вже перебувають у стосунках, не дозволяйте втручатися у них родичам та друзям. Насамперед слухайте себе та свої внутрішні відчуття, а не чужі поради.

Терези

Вам слід зосередитись не лише на помилках партнера, а й на своїх. Подумайте, як ви могли б вплинути на конфліктну ситуацію, і що змінити. Запам`ятайте, що стосунки не налагодяться, якщо продовжувати гнути свою лінію і не зважати на думку другої половинки.

Терези, які ще не зустріли своє кохання — цей місяць принесе вам зовсім несподіване знайомство з цікавим чоловіком, і ви навіть можете почати закохуватися.

Скорпіон

В особистому житті вам варто проявити врівноваженість і відкинути усі переживання. Знайте, що більшість ваших сумнівів є даремними. Замість тривог та занепокоєнь, сконцентруйтеся на тому, щоб отримувати кайф від стосунків та від життя в цілому.

Скорпіонам, які ще без пари, цього місяця краще зайнятися улюбленою справою та самореалізацією, а пошук другої половинки залишити на потім.

Стрілець

Цього місяця ваші думки в основному будуть зайняті кар`єрою, навчанням, саморозвитком. Через це вашій другій половинці може здатися, що ви трохи охололи. Намагайтеся приділяти час також вашим стосункам або поясніть, що будете якийсь час занурені у свої справи.

Самотнім Стрільцям слід не розмінюватися на будь-кого, а вибирати найкращу для себе людину — незважаючи на те, що це може зайняти трохи більше часу.

Козеріг

Козерогам важливо набути повної гармонії із собою — тоді й у відносинах із партнером усе налагодитися. Намагайтеся менше тиснути на свого коханого і більше займатися своїм життям та самовдосконаленням.

Козерогам, які ще без пари, слід трохи менше йти з головою в роботу та приділити час спілкуванню з протилежною статтю.

Водолій

Це місяць для активних дій. Наприклад, зареєструйтесь на сайті знайомств, почніть ходити на побачення — і від чоловічої уваги не буде відбою. Тільки вибирайте ретельно та одразу закінчуйте спілкування з невідповідними людьми.

Також у квітні пам`ятайте, що складні стосунки варто закінчувати або докорінно змінювати свою поведінку та погляди, інакше ситуація ні до чого доброго не приведе.

Риби

Самотнім рибам цей місяць принесе цікаве знайомство з перспективою перерости у щось більше. Не сидіть удома, більше гуляйте та відвідуйте улюблені заклади. Рибам, які вже в парі, цей місяць принесе сприятливі зміни, партнер стане менш запальним та ваші сварки закінчаться. Також квітень для Риб — добрий період для укладання шлюбу.


Реклама

Популярні матеріали

Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Читайте також
Популярні матеріали