Повний гороскоп на 2024 рік

Астрологічний та нумерологічний прогноз для кожного за датою народження

астролог киев

По життю можна рухатися наосліп, а можна налаштувати навігатор і дістатися до цілей швидше, впевненіше, минаючи затори й вибоїни. Як зробити свій шлях більш гармонійним у наступному році, ексклюзивно для ELLE.UA розповідає нумерологиня, астрологиня, тотемологиня Леся Дзюба.

Сьогодні ми розберемо загальні тенденції, що формуються у 2024-му, та особисті задачі, що допоможуть прожити наступний рік більш усвідомлено та щасливо.

Что несет зеленый деревянный Дракон?

Спершу поговоримо про те, яким же буде 2024 рік. Почнімо з визначення його числа: 2+0+2+4 = 8.

Отже, ми отримали 8 — число Сатурну. Взагалі Сатурн відповідає за нашу карму та мотивує бути самостійнішими у власних вчинках і виборах. Виділяючи фокуси року, можемо чітко відзначити віддачу боргів, самодисципліну, тайм-менеджмент, трансформації через особисті зусилля, вихід із зони комфорту, професійний ріст і навіть політичні зміни на рівні країн та їхніх кордонів. Важливим аспектом є також баланс матеріального і духовного, що знаменує гармонію.

Рік Дерев`яного Дракона

Тепер звернімося до тотема року — Дерев`яного Дракона. За ним щасливі кольори будуть зелений та смарагдовий з додаванням червоного. А головними цьогорічними акцентами виступатимуть особистісний розвиток, сімейні та колективні відносини та перехід від ілюзій до реальності.

Розібравши загальні передбачення на 2024 рік, перейдемо до особистих. Аби порахувати ваше число на наступний рік, вам необхідно додати дату та місяць народження з числом року — 8, звівши отриманий результат до однозначного числа. Наприклад, число beauty-редакторки ELLE.UA Олени Бабіцької — 2, ми його отримали, склавши дату її дня народження 29.10 з числом року: 2+9+1+0+8 = 2.

Отже, якщо у вас вийшло:

1

Ви починаєте новий 9-річний цикл, і вам важливо закласти надійний фундамент цього року. Життя буде давати можливості, проте варто пам’ятати про власну відповідальність. Для вас це рік активних змін, починань, прориву.

Не відсиджуйтесь на лаві запасних, а беріть активну участь і грайте свою найяскравішу роль у житті.

2

Будьте готові працювати на терені відносин. Ваша задача цього року — слухати та чути інших, налагоджувати партнерські відносини чи то в сімʼї, чи то в бізнесі. Розвивайте емпатію та довіряйте власній інтуїції. Не забувайте, що ви окрема особистість. Тоді ви будете відчувати гармонію як з партнерами, так і наодинці.

3

Цього року сконцентруйтесь на творчому, духовному та емоційному розвитку. Запалюйте вогник трансформацій своєї особистості, не бійтеся змін. Старайтеся більше подорожувати, хоча б зі свого міста в сусіднє. Слідуйте наставникам і будьте для когось ним теж, адже гарний вчитель — це перш за все гарний учень.

гороскоп на 2024 рік за датою народження

4

Ваш фокус року на порядку і дисципліні: варто подружитись з планером і занотовувати задачі, адже систематичність — ваше все. Практичність і конкретика принесуть свої плоди, тому що для вас 2024-й є роком самоорганізації та можливості закласти довгострокові плани.

5

Не бійтесь відпускати старе, сміливо адаптуйтесь до нових умов, проявляйте креативність та опирайтесь на шосте відчуття. Ви маєте абсолютну свободу, щоб побудувати власний маршрут, тож дійте! Спробуйте займатись бізнесом, вести свій блог та виступати на публіці. Подорожі, поїздки — ваші найкращі ліки.

6

Вашою основною задачею є налаштувати баланс між особистим і колективним, відпочинком і роботою, віддачею та прийняттям. Важливо створювати власний  комфорт, в якому пануватиме натхнення та відпочинок. Акцентуйте на відносинах, сімʼї, домі, красі та творчості. Пам’ятайте про власний ресурс і ставте його в пріоритет.

Гармонія — це важливо, проте остерігайтесь перфекціонізму.

7

2024-й є роком ваших внутрішніх трансформацій. Пам’ятайте про час для себе та контактуйте з природою, це даватиме ресурс і відновлення.

Життя може подарувати можливість переїзду за кордон або буття в незнайомому середовищі. У вас відбудеться філософський пошук, віднаходження духовних сенсів, шлях усамітнення і глибини. Також зверніть увагу на кар’єру та здобуття більшого професіоналізму.

любовный гороскоп на 2024 год

8

Цей рік для вас є роком особливих кармічних уроків, слід розцінювати його як можливість нарешті змінити хід життя, позбавитись від старих усвідомлень і негативних упереджень. На шляху траплятимуться незвичні ситуації чи нові знайомі, які принесуть певні зміни, і слід розуміти, що в цьому році всі випадковості не випадкові. 2024-й навчить вас балансу між духовним і матеріальним, а найкращою практикою буде вдячність за все.

9

2024-й — рік завершення 9-річного циклу і підготовки до нового. Вам варто як слід підбити підсумки, віддати борги, попросити пробачення або пробачити самим. Будьте милосердними, допомагайте іншим та підходьте більш духовно до того, що відбувається навколо. Поміркуйте над тим, що ви врешті-решт готові відпустити та до чого прагнете прийти — прописуйте мрії й плани та налаштовуйтесь позитивно, щоб наступного року впевнено почати новий цикл життя.

Бажаю всім успіхів в досягненні своїх цілей і задач, чесності з собою і повної готовності до прекрасних можливостей і омріяного життя! Зробіть цей рік одним з найкращих!


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали