Новорічний wishlist редакції ELLE.UA

Омріяні сукні, сумки, прикраси та книжки, які ми сподіваємося знайти під ялинкою

Припускаємо, що за останні кілька тижнів ви точно бачили десятки вішлістів і ще більше матеріалів з ідеями подарунків на Новий рік — 2024. Також припускаємо, що знайдуться серед вас і ті, хто відклав  купівлю подарунків на останні дні й досі не придбав жодної позиції. Редакція ELLE.UA вирішила поділитися власними новорічними бажанками з двох причин: по-перше, ми віримо в силу візуалізації; по-друге, наші колажі можуть стати вчасною підказкою для когось із вас. Так, хтось із редакторів мріє про нову сукню чи чоботи, про цуценя чи святковий посуд, книгу чи ялинкову прикрасу. Але є одна спільна мрія на всіх (найбільша), яку другий рік поспіль ми загадуємо на всі дні народження, важливі особисті дати і, звісно, загадаємо на цей Новий рік. Цього разу точно здійсниться!


У силу професії мій вішліст і справді безлімітний. Щодня, готуючи модні добірки, я закохуюся в речі, постійно додаю до власного мудборду нові й нові позиції, захоплено розповідаю про знахідки коханому і подругам. Відверто: красивий одяг для мене — це артоб’єкт, тому придбання шуби чи чобіт — значно більше, ніж поповнення зимового гардероба. Цього року серед моїх бажанок: структурована сумка на платформі-підставці (деталь, яка одразу вирізняє цю модель з-поміж інших сумок і робить абсолютним statement-аксесуаром); магічне кольє «Дрімота» із золотих порцелянових зірок, яке збираюся носити не тільки з вечірньою сукнею, а й зі светром грубої в’язки; ідеальна шуба з екохутра, яку точно б оцінила Керрі Бредшоу і моя мама у 90-х; молочні високі чоботи (звісно, до пари шубі) та довгі рукавички з камінцями на пальцях, в яких планую завершувати свої тексти в усі передноворічні робочі дні (з усією відповідальністю і келихом шампанського).

Для того щоб закрити всі свої побажання, мені вже давно потрібні майже винятково українські бренди, тож мій новорічний вішліст складається саме з них. Я обожнюю сумки Bagllet, оскільки вони мінімалістичні, стильні й місткі (на диво, навіть найменші з них), а нещодавно бренд презентував нові моделі з інтегрованими традиційними мотивами. До класичного дизайну додали подовжену ручку зі шкіряних пасм та традиційні українські кутасики, і, звісно, я не змогла пройти повз.

Така ж любов з першого погляду сталася в мене й з новою колекцією бренду Jewelry Lab «Київські каштани». Основу символічної лінійки, присвяченої столиці, складають різноманітні прикраси, в які тим чи іншим чином вплетений образ каштана. Мій об`єкт бажання — каблучка з шипами, що нагадують ті, якими вкрита оболонка плоду каштана. В «ролі» плоду — намистини з каменю «тигрове око», і це виглядає дуже красиво.

Про напівпрозору трикотажну сукню від O`Taje (мого улюбленого бренду трикотажу) та замшеві чоботи від Kachorovska, які стануть ідеальною парою для будь-якого сезону, мабуть, не варто багато говорити — це той випадок, коли дивишся на речі й думаєш: «Хочу!» Або й зовсім не думаєш, а просто купуєш.

Ну й останнє — одне з моїх особистих відкриттів цього року, львівський бренд «Ґроно», в якого можна знайти автентичні українські подарунки, ялинкові прикраси й не тільки. В липні я надзвичайно надихнулася виставкою «100 невідомих творів Марії Примаченко» в Українському домі, тож мій вибір — набір ялинкових прикрас «Звірі Примаченко», кожна з яких представляє одну з таємничих істот художниці.

Звісно ж, у Новий рік ми всією країною загадуємо одне спільне головне бажання. Але давайте будемо відвертими, саме оці дрібні побутові «хотіння» — те, що трошки допомагає розрадити себе в часи непевності. Після закриття збору на маскувальні сітки для військових я мрію про все необхідне для створення затишку в домі: пахощі від Loewe, м‘якенькі капці від Hvoya та неймовірно красивий альбом Bauhaus від Assouline. Ну а прикраси від Bevza та жакет Litkovska (обожнюю, як обидва бренди працюють з українськими культурними кодами) — з категорії позачасових мрій, які можна буде колись передати у спадок онукам.


 

Різдво та Новий рік — це, напевно, найчарівніші зимові події. Завдяки їм хоча б на мить сповільнюєшся, подумки підбиваєш підсумки року та сповнюєш усе навколо казковою атмосферою. Гарні подарунки на такі події — речі з різдвяною символікою, які тільки доповнюють відчуття свята (а ще вірші від Іздрика чи тендітна сукня від Anna October і J.Crew). 

Проте ніщо матеріальне не є таким значущим, як наша спільна українська мрія, і якщо ми разом над нею попрацюємо, то зробимо собі найкращий подарунок.

Новий Рік — моє найулюбленіше свято з самого дитинства, бо саме з 31-го на 1-ше вдома завжди панувала особлива магія. Я обожнювала цей передсвятковий дух останніх приготувань: ми з татом були відповідальними за вибір та прикрашання ялинки, а мама готувала новорічний стіл. Сьогодні я ніяк не можу змиритися з тим, що відчуття свята не є таким, як раніше. Ми зустрічаємо другий Новий рік під час війни, а підсумки минулих 365 днів щоразу видаються дуже трагічними. Та попри все життя триває, і я вірю, що сьогодні як ніколи потрібно фокусуватися на тому, що маємо. На можливості зустріти ще один рік завдяки нашим захисникам, можливості просто бути вдома, можливості обійняти або хоча б зателефонувати рідним людям і зробити їх трошки щасливішими. Подарунки — це, до речі, одна з мов кохання, тож я обожнюю саме дарувати й щаслива, що можу викликати усмішку на вустах близьких людей. Сьогодні це так важливо!

Навіть у 90-ті, коли грошей у мами не завжди вистачало на хліб, вона примудрялася влаштувати для нас на Новий рік найкрасивіше свято. Вдома стояла свіжа ялинка, а я щодня бродила навколо неї, ледве стримуючись, щоб не відкрити бажані подарунки раніше.

Напевно, з того часу у мене особливо трепетне ставлення до цього свята: загадую бажання опівночі, радію, як дитина, ретельно планую новорічну вечірку, люблю дарувати та приймати подарунки. Подарунки для мене — це цілий ритуал, за допомогою якого можна продемонструвати любов, вдячність та глибоку прихильність до людини.

Цього року здійснилася моя найважливіша мрія, тому я, складаючи вішліст, навіть розгубилася: чого ж мені бажати, якщо я вже найщасливіша дівчинка у світі?

А потім я побачила парфум Ganymede від Marc-Antoine Barrois, який уже встиг стати легендою в TikTok, наймиліший beauty-набір від українського бренду натуральної етичної косметики Ptashkin Sad, чудове вбрання для святкування Нового року — 2024 від українського бренду diadia, чашку з драконом від Gunia, перстень Bulgari з моїм головним символом (я народилася в рік Змії за східним гороскопом). І моє серце забилося як у дитинстві — швидко і так щасливо!

А ще я вирішила, що цього року у мене з`явиться американська акіта. Без цуценяти список найважливіших бажань був би неповним.

Вішліст — явище безлімітне, а святковий вішліст завжди поповнюється із солодкою надією на те, що бодай щось із нього ти нарешті собі подаруєш. У цьому році (хочеться вірити) я була чемною, тож, вважаю, заслужила від себе подарунок за старання. Ділюся своїми нещодавніми фаворитами та вас закликаю.

Колажі: Юлія Портарескул


Реклама

Популярні матеріали

Як Крістіан Діор перевернув beauty-індустрію


Крістобаль Баленсіага: як геніальний кутюр’є здійснив революцію...


Куди піти в січні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали