Netflix показав тизер реаліті-шоу на основі серіалу «Гра в кальмара»

Випробування з серіалу — у реальному житті

Стримінгова платформа Netflix опублікувала тизер реаліті-шоу «Гра в кальмара: Виклик», яке вийде вже у листопаді цього року. Офіційний тизер було опубліковано на YouTube-каналі сервісу.

Упродовж десяти епізодів 456 учасників зі всього світу старші за 21 рік виконуватимуть різні випробування, засновані на корейських дитячих іграх, аби виграти рекордний для подібних проєктів приз — 4,56 мільйона доларів. Як стало відомо з тизеру, глядачі вже мали можливість побачити ці випробування у серіалі «Гра в кальмара», який і став натхненням для створення нового шоу.

«Що б зробили 456 реальних людей за 4,56 мільйона доларів? "Гра в кальмара: Виклик" — нове змагальне шоу, засноване на нашому наймасштабнішому серіалі, виходить 22 листопада тільки на Netflix», — йдеться в описі тизеру.

Нагадаємо, серіал «Гра в кальмара» став найпопулярнішим проєктом Netflix за всю історію — за перші 28 днів після премʼєри його перегляди становили близько 1,7 мільярда годин. Минулого року стало відомо, що серіал продовжили на другий сезон.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Чому важливо співати українські колискові: доводять MamaRika та...


Читайте також
Популярні матеріали