Натхнення місяця: digital-команда ELLE про відкриття та враження у січні

Вибір редакції – фаворити січня

Катерина Попова
Шеф-редакторка сайту ELLE.UA

Екатерина Попова ELLE.UA

Січень запам’ятався мені теплом зустрічей із близькими та дорогими серцю людьми. А все тому, що цього місяця я святкувала свій день народження. У подарунок отримала ті речі, які так давно хотіла мати, одна з них — книга Helmut Newton Legacy. Робота Хельмута Ньютона (1920–2004), що охоплює понад п’ять десятиліть, не піддається категоризації. Його фототворчість не лише унікальна, а й майже не має собі рівних за масштабом, який нараховує мільйони прихильників завдяки глянцевим журналам, серед яких ELLE грає одну з провідних ролей.

Helmut Newton. Legacy Серед кінопрем’єр мене вразив фільм «Алея жахів». Я люблю Кейт Бланшетт, тому стрічку за її участі (де ще знявся і Бредлі Купер) не змогла пропустити.

Також на «канікулах» встигла прочитати книгу одного з перших теоретиків та практиків модерністської архітектури Адольфа Лооса «Чому чоловік має бути добре одягнений». Дотепні есе про моду початку XX століття — прообраз сучасних досліджень повсякденної культури.

Адольф Лооса «Чому чоловік має бути добре одягнений».

Дуже рекомендую до прочитання, а щоб наочно продемонструвати дотепність висловлювань автора, поділюся тими його думками, які є актуальними й сьогодні: «Про сучасність модної речі найкраще судити з того, чи вписується вона в сусідство старих речей. Запевняю вас, мої меблі вписалися б у сусідство європейських меблів усіх століть і всіх країн і не менш вдало поєднувалися б з китайськими, японськими та індійськими предметами»; «Я ношу свої туфлі двадцять років, і вони не вийшли з моди»; «Вважати постійні зміни моди дуже корисними, оскільки вони забезпечують роботою багатьох виробників, — спотворений погляд на речі»; «Нас оточують, по суті, модні речі, які швидко виходять із моди»; «Річ виходить із моди в той момент, коли наше почуття підказує, що з цією річчю пора розлучитися, інакше ми будемо смішними».

Іванна Петрович
Lifestyle-редакторка сайту ELLE.UA

Цього місяця я була під враженням від олії-блиску для губ Eclat Minute від Clarin’s. Обожнюю продукцію цього бренду і завжди стежу за їхніми оновленнями. Цієї зими мені припав до душі популярний продукт для губ, створений на основі олій лісового горіха, жожоба та мірабелли. Під час морозів — незамінна річ: захищає і трохи надає кольору та блиску. Особливо сподобалося, що продукт не липне — як це зазвичай буває у блисків, а має ніжну та легку текстуру.

Instagram: @clarinsusa

Враження на мене справив і фільм режисера Гільєрмо дель Торо «Алея жахів» у головних ролях із Бредлі Купером, Руні Марою та Кейт Бланшетт. У комбінації з талановитим режисером і геніальними акторами стрічка справляє незабутнє враження. Сюжет розгортається напередодні вступу США у Другу світову війну. У центрі розповіді — герой Купера, який влаштовується до вуличного цирку і знаходить у собі талант до фейкового ясновидіння. Він набуває слави і сліпо починає вірити у власну «містичну силу». Цієї зими це певний фаворит серед новинок кіно. Холодна, відсторонена атмосфера фільму з претензією на нуар та естетика 40-х — ідеальна комбінація для зимового вечора.



Дарія Вознюк
Редакторка соціальних мереж ELLE.UA

Творчим, сімейним та дуже душевним вийшов цей січень. Із настанням нового року в мені прокинулося стільки сил і з’явилося стільки планів, аби лише  вистачило часу, щоб усе встигнути. Тому я почала з малого.

Коли занурилась у перегляд фільмів, які так довго відкладала для перегляду, то черга дійшла до картини «Джулі та Джулія: готуємо щастя за рецептом» — це історія про дівчину, яка пообіцяла собі впродовж року приготувати за рецептом 524 нові страви за книгою Джулії. Паралельно вона веде блог, де детально розповідає про те, як легко отримувати поразки і важко досягати перемоги в мистецтві кулінарії.

Отримавши щедру порцію натхнення, я вирішила випробувати і свої кулінарні здібності. Звісно, я не обіцяла собі щодня готувати нову страву, проте свої вільні вечори намагаюся присвятити тому, щоби порадувати близьких чимось цікавим.

А ще несподівано в мені прокинулася дитина, яка схотіла змайструвати собі прикраси. Недовго думаючи, я придбала все необхідне для цього: різні намистини, мотузочки, елементи кріплення — і пішла шукати натхнення. Що мене привабить наступного разу, навіть самій цікаво, але далі буде!

Олена Лісун
Beauty-редакторка сайту ELLE.UA

Січень для мене, мабуть, уперше в житті став класичним місяцем головних усвідомлень та оновлень. Від літа минулого року у мене з’явився духовний учитель, який допомагає мені стати новою, покращеною версією самої себе, позбутися страхів і зберігати тверезим розум навіть у непростих ситуаціях. Мабуть, тільки недавно я помітила, які глобальні зміни в мені відбулися. І це надихає робити нові кроки назустріч собі справжній, сміливій та живій, не озираючись  на думку тих, хто оточує.

Також я, жахливий консерватор у багатьох речах і прихильник максимально натуральних відтінків волосся, в січні наважилася перейти на «темний бік» і погодилася на експеримент в салоні Kika-Style, де неймовірна Елла зробила мені тонування в максимально темному в моїй історії відтінку натурального бельгійського шоколаду. Створювали його за допомогою продуктів від австрійського бренду Evo, які діють максимально делікатно та зберігають якість волосся. Їх сьогодні обговорюють колористи в усьому світі. До України рідкісний бренд привозять дистриб’ютори Makalendra.

Крім того, цього місяця мене надихнув секретний прийом знаменитих візажистів. Вони часто кажуть: взимку шкіра стає максимально блідою, ніби напівпрозорою, і яскраво-червона помада видається по-справжньому розкішною. Тому в сезон вечірок і нескінченних свят я відірвалася на повну і стерла більшу частину класичної червоної помади-кулі Le Rouge Deep Velvet у відтінку номер 36 і розкішному оксамитовому футлярі від Givenchy. Перевірено: навіть якщо ви не плануєте залишати межі будинку, нанесення помади на губи зробить настрій святковим.

Валерія Шебела
Редакторка новин сайту ELLE.UA

Колись я говорила зі своєю подругою про те, що це злочин — писати в книжках ручкою. Найгірший у світі. Але водночас нам було цікаво, як це — записувати свої думки в самій книжці, а пізніше віддавати її для прочитання комусь іншому. І от моя подруга скоїла найгірший у світі злочин. Вона подарувала мені роман Фредеріка Бакмана «Моя бабуся просить їй вибачити», де записувала ручкою(!) свої коментарі щодо сюжету та персонажів. А я в січні цю книжку прочитала. І, скажу чесно, якби ж усі злочини були саме такими. Ви ніби читаєте крізь бачення іншої людини й помічаєте деякі деталі, на які б нізащо не звернули уваги.

Instagram: @knygolove

У січні також переглянула серіал «Вбивство Джанні Версаче» — про засновника Будинку моди Versace. Дизайнера спіткала така ж доля, як і Мауріціо Гуччі — власника акцій Дому Gucci. Режисери серіалу звернули увагу на бачення Джанні Версаче, його останні колекції, особисте життя та хворобу, що дещо змінила погляди модельєра, проте більше акцентували на постаті саме вбивці — Ендрю Кьюненана. Його зіграв Даррен Крісс, який у 2019 році отримав за свою роль премію «Золотий глобус».

Алла Родигіна
 Fashion-редакторка сайту ELLE.UA

Як і для більшості з нас, для мене січень завжди асоціюється з гармонією, теплом та новими сподіваннями, які добре було би втілити у сприятливій атмосфері добра та затишку. Тому тихі сімейні вечори з філіжанкою чаю з корицею або з глінтвейном — моя ідеальна картина для першого зимового місяця. Цього року я так само вирішила дотримуватися традицій: у хід пішли пледи, свічки, імбирне печиво та фрукти у шоколадному фондю. Гадаю, що після такої підзарядки я просто зобов’язана провести новий рік у правильному настрої.

Оскільки в січні я багато часу провела вдома, моя внутрішня «степфордська дружина» просто не могла не прокинутися. Тому у власному асреналі з’явилося одразу декілька нових рецептів пирога, однозначним фаворитом серед яких став тарт із яблуками із секретним інгредієнтом — додаванням вершків до тіста. У ньому чудове все, крім рекордної швидкості, з якою він поглинається.

Атмосферу січневого затишку допомогли підтримати і книжки. На початку року я свідомо вирішила дати собі перепочинок від літератури з психології та художніх монументальних творів і нарешті поповнила свою домашню бібліотеку виданням «Маленького принца» з авторськими малюнками Антуана де Сент-Екзюпері. А моя подруга, нічого не підозрюючи про це, подарувала мені м’яку іграшку у вигляді того самого Лиса. Тож у мене тепер ідеальний набір для зимового читання.

Звісно ж, за обов’язком служби та за покликом серця я не могла пропустити кутюрні fashion-покази. І скільки б критики не стверджували про те, що кутюр уже не той (і, чого гріха таїти, не надавали б незаперечних доказів цієї тези), є ще речі, які не можуть не надихати. Цього сезону для мене це скульптурність Jean Paul Gaultier, фантазійність Schiaparelli та аристократичність Chanel.

Jean Paul Gaultier

Schiaparelli

Chanel

Без фільмів та серіалів у січні, звісно, теж не обійшлося. Можливо, я не буду оригінальною, якщо скажу, що найбільше враження на мене цього місяця справив новий хіт Netflix «Не дивіться нагору». Таким, що надихає, його назвати не можна, але віднести до категорії тих, що змушують подумати про свою (і не тільки) поведінку, точно можливо. Зрештою, щось же мало повернути мене з небес на землю в цій січневій ідилії.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Як це було: ELLE Active Forum 2024


Життєрадісний весняний манікюр для всіх, хто відчуває апатію: 15...


Читайте також
Популярні матеріали