Іноді хочеться взяти з собою цікаву книжку в подорож або на прогулянку, і так, щоби вона була не дуже важкою та займала небагато місця. Видавництво Vivat видало улюблені історії у зручному варіанті — з м’якою обкладинкою або у кишеньковому форматі.
«Проєкт "Розі"», Ґрем Сімсіон
Хітова, зворушлива і кумедна історія від австралійського письменника Ґрема Сімсіона. Це розповідь про те, як наукові методи можуть допомогти у пошуках супутниці життя. Або, можливо, кохання з’явиться у житті науковця всупереч його професійним переконанням?
Дон Тіллман — молодий успішний учений-генетик. Але у нього не виходить спілкуватися з жінками — зазвичай перше побачення виявляється останнім. Тож Дон вирішує застосувати науковий метод пошуку кохання. Його проєкт «Дружина» із найдетальнішою анкетою має відсіяти непунктуальних, любительок гороскопів, ворожок, схиблених на одязі модниць, релігійних фанатичок, веганок, спортивних уболівальниць, неосвічених і тих, що курять. Але в його житті випадково з’являється Розі й все летить шкереберть. Вона мало того, що не відповідає означеним вимогам, та ще й одержима власним проєктом — шукає свого біологічного батька.
«Що знає вітер», Емі Гармон
Також у форматі покет-буку вийшла неймовірна історія про кохання, Ірландію і подорожі в часі. Енн Ґаллагер виросла на розповідях дідуся про його рідні краї. Він залишив Ірландію ще в дитинстві, але крізь життя проніс любов до батьківщини. І передав цю любов онуці. Коли ж дідусь помер, Енн вирушила до Ірландії, щоб розвіяти там його прах. Коли вона перепливала на човні озеро біля маєтку, почалася гроза і невідома сила відкинула дівчину… на 80 років назад, в 1921 рік.
У країні саме точиться громадянська війна. Енн рятує, а відтак допомагає їй пристосуватися до геть іншої історичної епохи, доктор Томас Сміт. Разом вони долучаються до боротьби за незалежність Ірландії, а Енн закохується у свого рятівника. Чи готова вона відпустити колишнє життя заради кохання, якого вже й не сподівалася спізнати? Чи цей вибір справді за нею? І чи все, що відбувалося з нею в попередньому житті було випадковим?
«Терапія», Себастіан Фітцек
Віктор Ларенц — психіатр. Він звик допомагати іншим, але прикрі обставини змусили його самого звернутися по допомогу. 12-річна дочка лікаря зникла за загадкових обставин, чотири роки пошуків нічого не дали. Втративши надію повернути Йозефіну, він усамітнюється на невеличкому острові. Але його спокій порушує хвора на шизофренію незнайомка, яка бачить дивні видіння: їй являється дівчинка, схожа на Вікторову доньку. Ларенц хоче дізнатися, що сталося з його донечкою, тому розпочинає курс терапії, який поступово перетворюється на драматичне розслідування.
Ця історія від німецького письменника триматиме в напрузі до останньої сторінки, а фінал буде несподіваним. Зручний формат книжки дозволить взяти її в подорож, яка тепер точно пролетить непомітно.
«Десять тисяч дверей Дженьєрі», Алікс Герроу
Дебютний роман американської письменниці Алікс Герроу — фентезі про непросту дівчину, магічну книжку, мандри між світами, довгу дорогу до кохання і вагу написаних слів та розказаних історій.
Дженьєрі росте у маєтку багатого колекціонера, пана Лока. Дім сповнений безлічі дивних артефактів, але дівчині невесело — вона перебуває там на самоті, достоту як один з артефактів. Не можна шуміти чи гратися, дозвілля дівчини — переписування конторських книг. І це не просто так: у Дженьєрі є дивний дар. Все, що вона запише, магічним чином здійснюється.
Від самоти її рятує загадкова книжка під назвою «Десять тисяч дверей», у якій ідеться про інші світи. Раптово дівчина розуміє, що історія в книжці тісно з нею пов’язана і написав її хтось дуже важливий для неї. Від цієї миті розпочинається дивовижна подорож крізь час і простір у пошуках загадкових дверей.
«Знов те саме, але краще», Крістін Річчіо
Американська письменниця і буктьюберка Крістін Річчіо у своєму дебютному романі розповіла історію, яка відгукнулася тисячам читачок і читачів. Це розповідь про те, що ми часом боїмося йти власним шляхом, але життя підкидає можливість все змінити.
Шейн закінчила коледж, але під час навчання так і не спробувала веселощів студентського життя: її оминули вечірки, знайомства, романтичні захоплення. Та і навчання особливої радості не принесло, адже вона вивчала лікарську справу, хоч мріяла про письменництво. Але життя дає їй другий шанс.
Дівчина їде до Лондона, щоб пройти там літературно-письменницький курс — неабияка можливість ще раз спробувати пережити найзахопливіші моменти студентства. Шейн склала детальний перелік усього, що потрібно надолужити й спробувати. Вона детально нотує все, що з нею відбувається, та чи все піде за планом? І чи зможе нарешті дівчина викреслити зі списку бажаного всі пункти?