Коли закінчиться війна в Україні: розклад таролога

Відповідь на найголовніше запитання, яке хвилює кожного українця

Запитання, яке сьогодні найбільше турбує кожного українця, звучить як «Коли закінчиться війна в Україні?». Цього моменту ми чекаємо щодня з надією та нескінченною вірою.

Ексклюзивно для ELLE.UA експертка з карт Таро Ганна Слюсаренко зробила повний розклад, щоб відповісти на запитання: «Коли закінчиться війна в Україні?»

Коли закінчиться війна в Україні?

На жаль, протягом 2023 року війна все ще триватиме. Причому, нам слід підготуватися до того, що стан «замороженого» конфлікту чергуватиметься зі спалахами та активізацією воєнних дій.

Насправді становище вкрай неоднозначне. Навесні, найімовірніше в середині березня, ситуація набуде більш дипломатичного характеру. Сторони почнуть активно вести переговори та намагатимуться домовитися, але кожен наполягатиме на виконанні всіх своїх умов.

Проте до кінця 2023-го конфлікт може знову почати розпалюватися. Закінчення війни слід чекати ближче до середини 2024 року після досить складного, переломного моменту. Перемога буде за Україною, після цього на нашу країну протягом якогось періоду чекає криза, а потім активне відновлення економіки.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали