Хто пройшов у фінал Євробачення-2023 після другого півфіналу

Фінал конкурсу відбудеться 13 травня

11 травня у Ліверпулі відбувся другий півфінал Євробачення-2023. В ньому брали участь 16 країн, також ми побачили номер представників від України, гурту TVORCHI, — щоправда, поки лише в запису. За результатами глядацького голосування, у фінал пісенного конкурсу пройшли 10 країн: Албанія, Кіпр, Естонія, Бельгія, Австрія, Литва, Польща, Австралія, Вірменія та Словенія. Боротьбу за перемогу у фіналі не продовжуватимуть Данія, Румунія, Греція, Грузія, Ісландія та Сан-Марино.

У другому півфіналі голосували глядачі з 16 країн-учасниць, а також три країни, які раніше пройшли кваліфікацію: Велика Британія, Україна та Іспанія. Також цьогоріч на конкурсі вперше враховуються голоси «Іншого світу» — країн, які не беруть участь у Євробаченні-2023.

Нагадаємо, до фіналу автоматично потрапляють представники країн-засновниць конкурсу та країни-переможниці: Франції, Італії, Іспанії, Великої Британії, Німеччини та України. Фінал Євробачення-2023, де ми побачимо живий виступ гурту TVORCHI, відбудеться у Ліверпулі 13 травня. Поки букмекери віддають Україні третє місце, проте прогнози можуть змінитися. Ймовірною переможницею конкурсу вважають представницю Швеції Loreen.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали