Ріта Ора вийшла на сцену Євробачення-2023 разом із біженкою з України

Історія дівчини нагадала їй власну

Напередодні у Ліверпулі відбувся перший півфінал пісенного конкурсу «Євробачення». Уряд Великої Британії зазначав, що лише надає майданчик для проведення усіх заходів, а у фокусі лишаються Україна та українці, які наразі переживають страшну війну. Однією із запрошених зірок, хто виступив на Євробаченні-2023, стала британська співачка Ріта Ора, яка виконала свій хіт Anywhere.

Ріта Ора

Ріта піднялася на сцену, тримаючи за руку українку Софію з Рівного, яка була змушена покинути Батьківщину через повномасштабну війну. Дівчинка несла м’яч, який, за словами співачки, символізував утрачене дитинство маленьких українців.

Історія Софії виявилася близькою Ріті Орі, яка колись разом із сім’єю покинула Югославію через бойові дії та вирушила до Великої Британії. Про це співачка розповіла у Twitter.

«Для мене Софія представляє силу і надію в ці бурхливі, трагічні та мінливі часи… Тяжке становище родини Софії нагадало мені про неймовірний шлях, який пройшла моя сім’я, коли я була в її віці, і про те, як я довіку буду вдячна Сполученому Королівству за виявлену до нас доброту та співчуття, — написала Ріта. — Я сподіваюся, що цей чудовий пісенний конкурс відкриє серця в Європі та світі. Ми любимо тебе, Україно, і всі виступаємо сьогодні ввечері для тебе».

Нагадаємо, що Євробачення-2023 відкрила Юлія Саніна у сукні від українського бренду.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали