Хто отримає премію «Оскар» у 2024 році: прогнози букмекерів

Головні претенденти на найпрестижнішу кінонагороду

До 96-ї церемонії вручення премії «Оскар», яка відбудеться у березні 2024 року в Голлівуді, залишається ще багато часу, однак видання Screen Rant вже оголосило дані від букмекерів щодо головних фільмів, які можуть претендувати на перемогу в категорії «Найкращий фільм». Головним претендентом на перемогу стала кінострічка «Оппенгеймер» режисера Крістофера Нолана, що розповідає про життя Роберта Оппенгеймера — американського фізика-теоретика, якого називають батьком атомної бомби.

«Це історія величезного масштабу. І один із найскладніших проєктів, за який я коли-небудь брався, — саме через особу Роберта Оппенгеймера. Крім того, ми зіткнулися з безліччю логістичних та практичних проблем. Але зі мною працювала незвичайна команда. І разом ми впоралися. Коли я спостерігаю за результатами й бачу, що в нас вийшло, я захоплююся», — коментував своє нове творіння Крістофер Нолан.

До першої десятки претендентів також увійшли такі фільми:

— «Вбивці квіткової повні» Мартіна Скорсезе;

— «Бідолахи» Йоргоса Лантімоса;

— «Барбі» Ґрети Ґервіґ

— «Маестро» Бредлі Купера;

— «Залишені» Александера Пейна;

— «Зона інтересів» Джонатана Глейзера;

— «Минулі життя» Селін Сон;

— «Анатомія падіння» Жюстін Тріє;

— «Залізний кіготь» Шона Дуркіна.

Церемонія нагородження «Оскар» пройде у Лос-Анджелесі 10 березня наступного року. Список номінантів на головну кінопремію і претендентів на перемогу буде оновлюватися ближче до січня 2024 року, коли оголосять офіційні номінації.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали