РОЗЫГРЫШ ПОДАРКОВ ELLE 20 ЛЕТ

АЛЛА БАРАНОВСКАЯ И КСЕНИЯ ПИСКУН О КОЛЛЕКЦИЯХ...

СЕКРЕТИ ВІД ГОЛОВНОЇ РЕДАКТОРКИ СОНІ ЗАБУГИ:...

ДОДАЙТЕ БІЛЬШЕ КОРИСНИХ ЗВИЧОК ВІД ШЕФ-КУХАРА...

10 ТРЕНДОВ СЕЗОНА ОСЕНЬ-ЗИМА 2021/22

Гороскоп сумісності: як різні знаки зодіаку поводяться у шлюбі

Шепочуть зірки

Звісно, на поведінку людини у шлюбі та стосунках загалом впливають різні фактори: її минуле, риси характеру, досвід… Однак дещо можуть сказати і зірки. Адже кожен знак зодіаку має спільні риси, які вказують на поведінку в тій чи іншій ситуації. Ми вирішили розібратися, як різні знаки зодіаку поводяться у шлюбі. Впізнаєте себе?

Овен

Овни звикли бути лідерами і не збираються поступатися першим місцем у сімейному житті. Від вашого партнера вам потрібна певного роду покірність і вірність. Якщо дуже постаратися, з вами можна знайти спільну мову і піти на компроміс. Та у стосунках все ж радимо проявляти більше терпіння, любові та підтримки, забувши про своє «я», коли почуваєтеся винним.

via GIPHY

Телець

Ви вмієте підтримати та мотивувати свого партнера. Але заразом завжди прагнете красивого та безтурботного життя. Інколи ви навіть можете вдатися до хитрощів, щоб отримати бажане. Вам варто проявляти більше розуміння і навчитися чекати. На все свій час.

Близнюки

Ви дуже сімейна людина. Близнюки не уявляються свого життя без домашнього затишку і вміють його створювати. Ви завжди мрієте про власний дім, надійного партнера та купу дітей. Загалом ви не конфлікті, не любите сварок. Та інколи все ж варто проявити себе і сказати про свої бажання. Люблячий партнер вас обов’язково почує.

via GIPHY

Рак

Як і Близнюки, Раки знають, як побудувати щасливу родину. Ви вмієте кохати і бути коханими. Проте радимо не забувати про своє «я» і розвиватися, щоб бути завжди цікавими для своєї половинки. Будьте відкритим до світу, і він дасть вам нові можливості.

Лев

Вступивши у шлюб, Леви часто залишаються такими ж егоїстами, як до цього. Ви лідер за характером, будуєте успішну кар’єру і не готові від цього відмовлятися. Вам важливо залишатися активним у соціальному житті, ви зважаєте на думку інших і завжди прагнете бути найкращими. Варто частіше нагадувати собі, що ваші почуття є важливішими за будь-яку роботу та успіх. Будьте уважнішими до тих, хто вас любить.

via GIPHY

Діва

Діви є одим із найнадійніших знаків зодіаку у питанні шлюбу. Вони дуже уважні та щирі, завжди поцікавляться почуттями своєї половинки, підтримають та підставлять плече. Сім’я для них — фундамент для всього решта.

via GIPHY

Терези

У сімейному житті ви нагадуєте милого котика: знаєте, як створити затишок, пригріти та подарувати гарний настрій. Але ви завжди вимагатимете відповідного ставлення й до себе. Тому важливо знайти партнера, який буде любити вас так само, як ви його.

Скорпіон

Для вас важливо бути фінансово забезпеченими і жити у комфорті. Тому ви ніколи не покинете роботу заради почуттів. Для вас важливо, щоб поруч була людина, яка розділяє цю думку. Адже потім вона стане для вас надійною опорою та підтримкою. Бажаємо таку знайти!

Стрілець

Із чоловіком або дружиною вас об’єднують насамперед дружні, а не любовні зв’язки. Вам не потрібно багато романтики і ревнощі, ви любите, щоб все було спокійно й органічно. Тому одружитися з найкращим другом для вас зовсім непогана ідея.

via GIPHY

Козеріг

Ви любите власну свободу і маєте серйозні амбіції. Козероги часто не хочуть одружуватися, їм не потрібна сім’я, щоб самоствердитися чи почуватися щасливішими. Та якщо все ж таки захочете брати шлюб, варто знайти таку ж активну і самодостатню людину, яка розділятиме ваші цінності.

Водолій

По життю ви йдете з оптимізмом. Тому для вас важливо завжди очуватися натхненним. Ви не хочете навантажувати себе хатніми справами та рутиною. Водолії вважають, що життя надто коротке для цього. Знайдіть людину, яка мислить так само, і почуватиметесь ще щасливішими!

via GIPHY

Риби

На початку стосунків ви часто почуваєтеся нерішучими і замкнутими. Але правильний партнер допоможе вам розрити свою сексуальність та індивідуальність. Вам варто частіше нагадувати собі, що ви неповторна, адже Риби — чудові господарки і матері.

Текст: Дарья Андрийчук

Реклама

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В СЕНТЯБРЕ 2021-ГО

Секрети від головної редакторки Соні Забуги: відеомейкінг у твоєму смартфоні

Додайте більше корисних звичок від шеф-кухара Андрія ЯнгШефа, і ви помітите, як зміниться ваше життя

Как носить актуальный розовый оттенок этой осенью: берем пример с Эльзы Хоск

Олександр Педан зніматиме новий YouTube-проєкт про українські ВНЗ

Миша Кацурин, автор трека «Я в кайфе», спустя 8 лет выпустил свой первый альбом