Go Green: 5 еко-френдлі зірок, котрі показують правильний приклад

Не лише червоні доріжки і світські тусовки

Ні для кого не секрет, що сьогодні звання «зірки» розширює зони впливу: якщо раніше фанати просто копіювали стиль знаменитостей, то сьогодні, в епоху соціальних мереж, кожен може слідувати ще й їхньому lifestyle. І поки стиль життя деяких полягає у тому, як зробити вдале селфі, інші селебрітіс намагаються подавати прихильникам правильний приклад. Свій вклад в майбутнє планети може зробити кожен: достатньо лише з розумом використовувати ресурси, обмежити використання поліетилену та пластику, перейти зі звичайних батарейок на акумулятори з багаторазовою зарядкою, як eneloop від Panasonic.

Наталі Портман

Наталі росла вегетаріанкою, а вже у зрілому віці і зовсім стала веганом. Акторка всіляко пропагандує збереження тварин, у своїх інтерв’ю вона закликає фанатів відмовитись від м’яса та продуктів тваринного походження. Портман також зняла документальний фільм про вимираючих горил в Руанді і навіть спільно з брендом Té Casan створила веганське взуття!

Леонардо Ді Капріо

Коли хтось згадує словосполучення «еко-френдлі зірки», то першим на думку спадає саме ім’я Леонардо Ді Капріо. Актор співпрацює з організаціями захисту природних ресурсів та дикої природи, останньому він навіть пожертвував 1 мільйон доларів на збереження популяції тигрів. Окрім того, Лео є продюсером та виконавцем головної ролі у документальному фільмі «Одинадцята година», котрий присвячений проблемі глобального потепління.

Жизель Бюндхен

Не лише найбагатша модель світу, не лише одна з найкрасивіших жінок світу, а й рольова модель для тисяч її прихильників – усе це Жизель Бюндхен. Красуня у 2011 році заслужено отримала титул «Еко-френдлі знаменитість року», оскільки багато сил та й власних коштів витрачає саме на збереження екології. Жизель співпрацює з ООН та бразильською організацією «Крапля води», котрі приділяють особливу увагу економному та розумному використанню ресурсів Землі.

Бред Пітт

Поки Анджеліна разом з ООН допомагає біженцям, Бред у сім’ї відповідає за екологічні проекти. Актор є активістом зеленого руху, захисту тварин та еко-будівництва. Саме Пітт заснував фонд «Make It Right», котрий відновлює будинки постраждалих від урагану Катріна у Новому Орлеані, використовуючи виключно екологічно чисті технології.

Камерон Діаз

Камерон була однією з перших зірок світового рівня, котра зробила захист екології своєю професією. У 2005 році вона стала телеведучою програми «Trippin'» на каналі MTV, в рамках котрої вона зі своїми зірковими друзями подорожувала проблемними країнами з метою еко-освіти тамтешнього населення. У шоу, окрім Камерон, взяли участь Дрю Беррімор, Джессіка Альба, Єва Мендес, Джастін Тімберлейк та багато інших селебрітіс.

Еко-френдлі бренд

Справжньою еко-френдлі зіркою серед виробників електроніки стала компанія Panasonic. Минулого року бренд увійшов до трійки корпорацій-лідерів в екологічному русі, а вже до 2018го Panasonic планує посісти перше місце. Особлива гордість компанії – акумулятори з багаторазовою зарядкою eneloop, котрі здатні замінити до 2 тисяч звичайних батарейок. Лише уявіть, скільки коштів можна зекономити завдяки акумуляторам із повторною зарядкою! Але головне – це користь та абсолютна екологічність eneloop, котрі можуть працювати для вас більше 10 років. Окрім того, eneloop від Panasonic – єдині в світі акумулятори, фабрична зарядка яких відбувається завдяки сонячним батареям. Тобто первинне джерело енергії – абсолютно екологічне.

Читайте також 5 способів стати еко-френдлі


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали