Save the date: ELLE Active Forum відбудеться в Україні

17 червня

Раді повідомити, що 17 червня ELLE Active Forum відбудеться вже всьоме!

В умовах війни перед багатьма з нас постав виклик знайти нову професію, перекваліфікуватися. Ми хочемо надихнути українських жінок, розкрити їхній потенціал, навчити вірити у свою мрію, розповісти, як жити за правилами нових реалій, як залишатися в ресурсі, де знаходити мотивацію.

Місце проведення — інноваційна локація UNIT.City.

Отримуйте гарантовані подарунки від партнерів форуму. Генеральний партнер форуму ANSWEAR.UA дарує сертифікат на шопінг номіналом 2000 гривень за стандартним та 2500 грн — за VIP-квитком. Фітнес-клуб Body Karma & Soul дарує абонемент на 1 місяць на 3 тренування за стандартним квитком та на 8 тренувань за VIP.

Настрій забезпечує німецьке ігристе Latinium.

Стежте за новинами на ELLE.UA та на сторінці форуму, щоб першими дізнатися імена спікерів форуму у 2023 році.

Спеціально для early birds на перші 10 квитків знижка 30% за промокодом ellesale30. Традиційно форум також можна подивитися онлайн. 

Придбати квиток можна за посиланням.

Генеральний партнер вже підготував для вас подарунок — промокод на шопінг ELLE2023, який дарує знижку -10% на весь асортимент інтернет-магазину ANSWEAR.ua. Промокод є багаторазовим, тобто застосовується на необмежену кількість замовлень, і діє до 31.07.2023 включно.

Увага: у разі повітряної тривоги всі учасники форуму мають пройти до укриття цивільного захисту, розташоване на території UNIT.City.

Дивіться, як проходив попередній форум, у відео та за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

Мистецтво жити: нова філософія вибору власної квартири


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


10 найкращих осінньо-зимових кампейнів 2023 року


Читайте також
Популярні матеріали