7 серіалів із найстильнішими чоловіками

Модне натхнення

Шукаєте, що подивитися, аби було і цікаво, і красиво? Ми зібрали для вас серіали, в яких можна з однаковим інтересом спостерігати не лише за сюжетом, а й за стильними, часом екстравагантними, класичними та незвичайними чоловічими образами.

Гострі картузи (Peaky Blinders)

Серіал про бандитське угрупування з Бірмінгема, яке було відоме в Англії наприкінці XIX століття. Захопливий сюжет і завжди ідеально одягнений Томас Шелбі (Кілліан Мерфі), який найкраще носить класичні сорочки, костюми з твіду, пальто і картузи, — ідеальне поєднання, яке точно зробить цей серіал одним із ваших улюблених.

Білий комірець (White Collar)

Захопливі розслідування злочинів і модний урок від головного героя серіалу Ніла Кефрі на тему чоловічої офісної моди. У жодному іншому серіалі ви не побачите таку кількість ідеальних брючних костюмів, гарантуємо!

Божевільні (Mad Men)

У центрі сюжету — працівники рекламної агенції «Стерлінг-Купер» та Нью-Йорк 60-х років. Справжня модна енциклопедія тих часів, надихатися якою можна нескінченно.

Пліткарка (Gossip Girl)

Цей культовий серіал недаремно називають справжньою енциклопедією моди — помилуватися в ньому можна не лише суперстильними головними героїнями Блер Волдорф та Сиреною Ван дер Вудсен, а й блискучим Чаком Бассом, який завжди має бездоганний вигляд.

Шіттс Крік (Schitt`s Creek)

У центрі сюжету — заможна сім`я, яка раптово втрачає всі свої багатства. Тепер родичі змушені переїхати до невеличкого містечка Шіттс Крік, будинок у якому вони купили просто заради жарту двадцять років тому. І сюжет, і часом ексцентричний стиль героїв захоплять вашу увагу миттєво.

Спадкоємці (Succession)

Ще один зразок бездоганного офісного стилю — причому як від героїв серіалу, так і від героїнь. Їхні образи виглядають досить простими та стриманими, але саме в цьому їхня сила.

Патрік Мелроуз (Patrick Melrose)

Мінісеріал із Бенедиктом Камбербетчем у ролі денді, в якому можна надихнутися стилем британської аристократії доби 60-х.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали