7 причин відвідати заміський комплекс Riverwood Relax Park на Черкащині

Особистим досвідом ділиться старша редакторка журналу ELLE Світлана Кравченко

Минулого місяця керівництво нагадало нам про відпустки, які кожен працівник має «відгуляти» до певного періоду. І в моїй свідомості відбувся збій системи: я зрозуміла, що від того самого 24 лютого я не те що не брала відпустку, а навіть ні разу не думала про таку опцію. Але будь-який організм не залізний, і всі ми потребуємо час від часу брати паузу. Навіть якщо до морів-океанів шансів потрапити наразі немає (з об’єктивних причин), завжди можна організувати собі бодай невеличкий вікенд десь поблизу. Звісно, з міркувань безпеки географія туристичних місць в Україні значно звузилася, але ці місця є, і рівень сервісу деяких з них приємно вражає. Так склалося, але на такий коротенький ретрит я вирушила… додому. Саме так, адже комплекс, в якому я провела два ідеальні дні, розташований на моїй рідній Черкащині. Тому і природа, і будівлі, і навіть кумедний суржик, з яким я сама приїхала до Києва 12 років тому, гріли мою душу й одразу налаштовували на невимушений, справді домашній відпочинок. Мушу сказати, що у Riverwood Relax Park я була три роки тому і ще тоді відзначила височезну планку, яку задали власники. А за цей час комплекс так розрісся і вдосконалився, що, на мою скромну думку, претендує на звання «одне з найкращих місць відпочинку в Україні». Я нарахувала щонайменше 7 причин, чому вам варто відвідати його вже цього літа.

Ландшафти

Riverwood Relax Park розкинувся на 4 гектарах поблизу села Мошни в Черкаській області. Завдяки мінімалістичному дизайну інтер’єру готель інтегрований у природний ландшафт. Центральними елементами комплексу є будівля ресторану, глибоке озеро та міст через нього — артоб’єкт, біля якого вам точно захочеться зробити світлину в Instagram. Уся територія потопає в зелених насадженнях, що буяють по черзі о будь-якій порі року. Для любителів риболовлі доступне озеро, зариблене окунем, коропом, щукою, сомом і навіть осетром та вислоносом (усього 12 видів риби). Ви можете орендувати снасті, а свій вилов віддати до ресторану, де вам його подадуть в якнайкращому приготуванні на вечерю. У Riverwood Relax Park до ваших послуг також дитячий майданчик просто неба, літня тераса та понтон на озері. Але особливо цінним, як на мене, є сосновий ліс, на який виходять вікна готелю. До речі, вже за лічені тижні саме в лісі відкриються 15 стильних і сучасних будинків (я бачила і, повірте, ви будете неабияк вражені рівнем комфорту). Також у цьому сезоні на території комплексу відкриють 25-метровий басейн просто неба та спортивну залу.

Готель

Впорядковувати свої думки я, звісно, вирушила наодинці. Оселилася я в номері стандарт (25 кв. м), який оснащений відповідно до останнього слова техніки: з кондиціонером, телевізором, супутниковим мовленням, комфортними й стильними меблями, сучасною сантехнікою та іншими зручностями, які дозволяють забути про все побутове і присвятити час власним роздумам та відчуттям. Особливе задоволення винирнути зранку з білосніжної м’якої постелі, що аж хрустить від свіжості, випити філіжанку каву біля панорамного вікна, прийняти душ в просторій ванній кімнаті, в якій потім можна і потанцювати з рушником на голові (чому б і ні, якщо ніхто не чує). Наразі для бронювання доступно 36 номерів: крім стандарту ще є напівлюкс (35 кв.м) та люкс (53 кв.м).

SPA

Для гостей готелю доступні абсолютно безплатно: фінська сауна, хамам, лазня, соляна кімната, кімната відпочинку, відро-водоспад та масаж (за попереднім замовленням). Потішити своє тіло релакс-процедурами, загорнутися в білосніжний халат, налити собі теплого чаю чи води з лимоном і читати на шезлонгу книжку, медитувати або ж просто насолоджуватися тишею (до речі, величезний плюс комплексу: попри те, що зазвичай всі номери заселені, завдяки величезній території зовсім немає відчуття натовпу й галасу, кожен знаходить закуток і справу для себе).

Ресторан

Кухня тут — різновид мистецтва. Високоякісний сервіс поєднано з ексклюзивним меню Вадима Шкляренка та галереєю авторських страв з органічних місцевих продуктів. Безперечний must eat — мармуровий стейк, приготований із м’яса з власної органічної ферми Riverwood. Залежно від компанії, приводу та настрою ви можете обрати стейкову залу (до 80 гостей), пастельну залу (до 75 гостей) або терасу (до 250 гостей). До ваших послуг також: велика бенкетна зала (до 300 осіб), VIP-зала (до 12 осіб), сімейна зала (до 40 осіб) та картинна галерея (до 60 осіб). Тут часто проводять весілля, конференції, семінари, бенкети та презентації.

Власна броварня

Після смачного обіду чи до вечері (тут вже як хто любить) слід неодмінно спробувати бодай один із чотирьох сортів крафтового пива Rbeer, яке готують у власній броварні Riverwood. Якщо пощастить зазирнути на екскурсію, то головний по броварні розповість вам секрети пивоваріння і дасть продегустувати мюнхенського лагера, американського пейл-елю, індійського пейл-елю та улюбленця гостей Riverwood — мілк-стаута. Обов’язково захопіть кілька банок додому як сувенір.

Мистецтво

Деталь, яка одразу впадає у вічі відвідувачам Riverwood Relax Park, — велика кількість витворів мистецтва. Так, на території комплексу встановлені скульптури українських митців братів Зігурів, у кожному приміщенні готелю та ресторану експонуються оригінали робіт українських художників. А на другому поверсі ресторану розташована окрема мистецька зала — галерея Riverwood, експозиція в якій змінюється кожні два місяці.

Дозвілля

Якщо вам більше до душі пасивний відпочинок, прогулянки лісом чи біля озера відновлять ваші сили вдень, а спокійний вечір у колі родини можна провести за фільмом чи мультфільмом у Riverwood Cinema. До речі, щосуботи в ресторані також можна послухати живу музику. Якщо ж ви прагнете нових емоцій і знань навіть на відпочинку, візьміть екскурсію до Преображенської церкви чи Музею Шевченка. Ви будете приємно здивовані тією кількістю історичних фактів, яку вам відкриють місцеві жителі. Так, до середини Х століття територія сучасних Мошен була південним кордоном Київської держави — своєрідними воротами «на Русь та з Русі». Містечко було населене заможними жителями. За часів козаччини саме у Мошнах козаки збудували перші свої чайки. Розквіт тодішнього містечка припав на першу половину ХІХ століття, коли Мошнівський маєток як посаг дружини Єлизавети Браницької отримав князь Михайло Воронцов. За його кошт мошнівські умільці у 1823 році спорудили перші в історії України пароплави «Бджілка» та «Надія». У 30–40-х роках ХІХ століття місцеві майстри під керівництвом одеського архітектора Джорджо Торічеллі збудували у центрі Мошен Преображенську церкву, яка і донині є візитівкою села. У Мошнах досі збереглися дерев’яні пам’ятки архітектури — будинок лікаря та клініка, спроєктовані відомим зодчим Владиславом Городецьким.

Їхала я до Riverwood Relax Park з бажанням провалятися в ліжку в м’якому халаті та перед телевізором. Та кого я обманюю? Відпочинок для мене ніколи не обмежувався стінами готельного номера. І як же пощастило мені за два дні й відіспатися, і тіло поніжити в SPA, і покуштувати смачні стейки з крафтовим пивом, і унікальні картини оглянути, і з пам’ятками архітектури, яким уже по півтора століття, ознайомитися. Тішуся, що в Україні є готельні комплекси такого рівня. Тішуся подвійно, що такі місця розташовані на моїй рідній Черкащині.


Реклама

Популярні матеріали

Як Крістіан Діор перевернув beauty-індустрію


Крістобаль Баленсіага: як геніальний кутюр’є здійснив революцію...


Куди піти в січні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали