7 книжок, які варто прочитати кожній жінці

Для натхнення, кар’єрного зростання та здорових стосунків

Часом кожній із нас чогось не вистачає: впевненості, щоби просунутися кар’єрною драбиною; рішучості, щоб завершити стосунки, що шкодять психологічному здоров’ю; сміливості краще пізнати себе та докорінно змінити своє сексуальне життя чи просто натхнення, яке змотивує на нові звершення. Усе це вам подарують книжки з нашої сьогоднішньої добірки — їх однозначно має прочитати кожна!

«Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах», Лоїс Френкел

Чому талановиті, розумні та працьовиті жінки часто не отримують у кар’єрі того, на що заслуговують? Чому нам так соромно попросити про підвищення? Чому ми не можемо сказати «ні» в ситуаціях, де варто було б відстояти свої особисті кордони? Чому думаємо, що не варті більшого? Авторка «Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах» розглядає 133 помилки, яких жінки припускаються у роботі та пропонує способи, як їх уникати надалі, аби нарешті перестати боятися проявитися на повну, розкрити власний потенціал та досягнути бажаного успіху.

«Країна жіночого роду», Вахтанг Кіпіані

У час, коли жінки досі продовжують боротьбу за рівні права, часом просто життєво необхідно надихатися історіями сильних жінок. У книжці «Країна жіночого роду», укладачем якої став український журналіст, історик, головний редактор інтернет-видання «Історична Правда»  Вахтанг Кіпіані, зібрані історії видатних українок XX століття. Серед них вчительки, лікарки, учасниці національно-визвольного руху, журналістки й не тільки, без яких історія України могла б бути зовсім інакшою.

«Як бажає жінка», Емілі Нагоскі

Бестселер New York Times і найкраща книжка про жіноче сексуальне здоров’я за версією Amazon. Авторка розкриває усі секрети жіночого тіла, ділиться практиками розкриття власного сексуального потенціалу та відповідає на головне запитання: як же навчитися зрозуміти власні бажання, своє тіло й навчитися отримати максимальне задоволення?

«Становлення», Мішель Обама

В автобіографії одна з найзнаковіших жінок нашої епохи, перша в історії афроамериканка на посаді першої леді Сполучених Штатів Америки, відома захисниця прав жінок Мішель Обама розповідає про те, що її зробило тією, ким вона є: від дитинства в Південному Чикаго до ролі першої леді та життя в Білому Домі. В книжці можна прочитати не лише про успіхи Мішель, за якими ми могли спостерігати в часи її активної роботи, а й про розчарування, які загартували та сформували її характер.

«Друга стать», Сімона де Бовуар

Легендарна книжка, з якої у 50-ті роки XX століття почалася друга хвиля фемінізму. В ній французька письменниця Сімона де Бовуар досліджує, як змінювалося ставлення суспільства до жінок, наводить приклади системних утисків жінок та розбирається у їхніх причинах і механізмах. «Жоден чоловік не погодився б стати жінкою, але всі вони хочуть, щоб жінки були», — пише у своїй праці Сімона де Бовуар. Без сумнівів, ця книжка має стати настільною для кожної жінки.

«Місто дівчат», Елізабет Ґілберт

Список був би неповним без цієї книги. «Місто Дівчат» досліджує тему права жінки на вибір та будь-які способи самовираження. Головна героїня, 19-річна Вівіан, що живе у Нью-Йорку 30-40-х років, активно досліджує власну сексуальність та намагається залишатися собою у суспільстві, яке навішує на неї власні очікування.

«Жінки, які кохають до нестями», Робін Норвуд

Часом ми пробачаємо партнерові речі, які не варто було б, терпимо психологічне та фізичне насильство й до останнього тримаємося за стосунки, що шкодять нашому психологічному здоров’ю, аргументуючи це шаленим коханням. Однак кохання до нестями, яке змушує нас забути про себе і розчинитися в іншій людині, — це зовсім не романтичне поняття, а небезпечна хвороба, яка потребує лікування. Авторка наголошує, що ви не можете змінити інших, проте можете змінитися самі, і, лише навчившись ставити на перше місце себе, зможете пізнати справжнє щастя і в особистому житті.


Реклама

Популярні матеріали

Як Крістіан Діор перевернув beauty-індустрію


Крістобаль Баленсіага: як геніальний кутюр’є здійснив революцію...


Куди піти в січні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали