7 кінопрем’єр січня 2023-го

Довгоочікувані прем’єри

Новий рік зустрічає кіноманів гучними кінопрем’єрами. Добра комедія з Томом Генксом у головній ролі чи фільм жахів про моторошну ляльку М3ГАН, або ж яскрава прем’єра картини про Голлівуд у період переходу від німого кіно до звукових фільмів за участю акторів А-класу «Вавилон» — різноманіття вражає. Lifestyle-редакторка Іванна Петрович переглянула довгоочікувані прем’єри та зібрала для вас 7 найкращих фільмів, які варті уваги. 

«Чоловік на ім’я Отто»

Прем’єра 12 січня 

Нова адаптація роману «Чоловік на ім’я Уве» з Томом Генксом у головній ролі. Картина розповідає про Отто — доброго буркотуна, який через втрату дружини неохоче спілкується з оточенням та давно забув, як це — отримувати насолоду від життя. Проте все змінюється, коли чоловік зустрічає молоду сімейну пару, яка щойно оселилась по сусідству. Згодом у життя Отто знову приходить справжня дружба та любов.

«Операція “Фортуна”: Мистецтво перемоги»

Прем’єра 5 січня

«Операція “Фортуна”: Мистецтво перемоги» — новий шпигунський бойовик Гая Річі. Для свого нового фільму режисер зібрав справді зірковий склад. У кадрі можна побачити Джейсона Стейтема, Обрі Плазу, Г`ю Гранта та інших. У центрі сюжету шпигун Орсон Форчуна на прізвисько Фортуна. Він повинен знайти і зупинити продаж нової смертельної зброї, якою торгує мільярдер Ґреґ Сіммондс. Не маючи іншого виходу, Фортуна об’єднується з кількома найкращими оперативниками світу та наймає найвідомішу кінозірку Голлівуда Денні Франческо. Денні має допомогти їм у секретній місії з порятунку світу.

«М3ГАН»

Прем’єра 6 січня

M3gan — симпатична білява лялька-робот, створена, щоб стати найкращим другом для самотньої дівчинки-сироти. Ігри та веселощі тривають, доки доглядальниця дівчинки не лякається дивної ляльки-вбивці. 

«Вавилон»

Прем’єра 19 січня

Сюжет стрічки розгортається довкола голлівудських зірок 1920-х років Джека Конрада та Неллі Ларой. Персонаж Бреда Пітта — кінозірка, яка починає аналізувати своє життя, а Марго Роббі — акторка-початківка, яка мріє заробити багато грошей та стати відомою на весь світ.

«Одного чудового ранку»

Прем’єра 19 січня

Фільм, головну роль у якому зіграла Леа Сейду, розповідає про молоду мати-одиначку на ім’я Сандра, що мешкає в Парижі. Вона живе звичним життям, що наповнене турботами про маленьку доньку та хворого батька. Несподівано в її житті з’являється нове захоплення — одружений науковець Клеман.

«Памфір» 

Прем’єра 26 січня

«Памфір» — історія про хорошого сім’янина, якому доля дає випробування, де він звертає з чесного шляху заради своєї сім’ї. Події розгортаються на західній Україні напередодні традиційного святкування Маланки. Памфір повертається до своєї родини після тривалої відсутності. Безумовна любов сім’ї Памфіра має побічну дію. Коли його син влаштовує підпал у молитовному домі, Памфір змушений відновити зв’язок зі своїм неспокійним минулим. Щоб відплатити за провину сина, Памфір стає на ризикований шлях із незворотними наслідками. «Памфір» створений у копродукції України, Франції, Польщі та Чилі.

Інтерв’ю з режисером картини ви можете прочитати за посиланням

«Нестримне весілля» 

Прем’єра 26 січня

Легка романтична комедія для тих, хто хоче відпочити та не думати про суворі реалії життя. За сюжетом екстравагантне весілля Тома і Дарсі опиняється під загрозою зриву через втручання злочинців. Тепер пара повинна врятувати церемонію і знову зрозуміти, чому вони кохають одне одного.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали