5 зворушливих історій про кохання

Книжки, які варто прочитати

Що робить нас людьми? Здатність переживати, співчувати і любити. Саме любов дозволяє пережити найтемніші часи і дочекатися світанку навіть після найдовшої ночі. Видавництво Vivat пропонує 5 зворушливих історій про любов — не лише про пристрасну та романтичну, але й про дружню прив`язаність та близькість. Це історії про те, що людям попри все потрібні інші люди, потрібно відчувати себе потрібними та важливими. 

«Ранкове сяйво», Сара Джіо

«Ранкове сяйво» Сара Джіо

Сара Джіо, авторка бестселерів, перекладених на понад 25 мов, розповідає неймовірно зворушливу історію про переплетення доль двох жінок. Ада втратила коханого і доньку, і, рятуючись від спогадів, які переслідували на кожному кроці, та реальності, залишила Нью-Йорк, переїхав до плавучого будинку на озері Юніон. Вона дізнається, що 50 років тому на цьому місці відбулася драма — раптово зникла юна закохана Пенні. Чи зможе Ада з`ясувати, що відбулося понад пів століття тому? Як це вплине на її життя? І чи дозволить вона відкрити своє серце для нових почуттів?

Життя не зупиняється навіть після найбільших драм, адже навіть після найтемнішої ночі завжди настає світанок. Спогади про втрати не перестануть ятрити душу, але завжди є шанс на те, щоб знову навчитися радіти життю. Книги Сари Джіо читають мільйони людей по всьому світу. І не в останню чергу для того, щоби віднайти надію там, де її, здавалося, більше немає. 

«Магічна чайна крамничка Ванесси Ю в Парижі», Розелль Лім

«Магічна чайна крамничка Ванесси Ю в Парижі» Розелль Лім

Ванесса має особливий дар — бачити майбутнє за допомогою чайних листочків. Та це не приносить їй радості, радше навпаки — обтяжує та примушує почуватися винною, якщо передбачення справджуються. Та і самій Ванессі відверто не щастить, особливо у коханні… Дівчина вирішує розпочати нове життя, і не де-небудь, а в Парижі. Чи вийде у неї? І чи можна змінити долю?

Романтична історія від Розелль Лім — це розповідь про те, що від долі не втекти, навіть якщо докласти до цього максимум зусиль. А ще в книзі чимало кумедних моментів та дуже багато апетитних кулінарних описів. Авторка народилася на Філліпінах, ще в дитинстві опинилася в Канаді, але її описи китайських традицій навдивовижу точні. 

«Записник. Сторінки нашого кохання», Ніколас Спаркс

«Записник. Сторінки нашого кохання» Ніколас Спаркс

Роман Ніколаса Спаркса нагадує — любов ніколи не лишається сталою, вона змінюється разом з людьми, набуває інших форм та виявів. Але не минає, якщо люди насправді мають бути разом. 

Це одна з найкращих історій про кохання, яке Ноа та Еллі змогли пронести через десятиліття, від першого погляду до останнього подиху. Вони зустрілися в підлітковому віці, пройшли через Другу світову війну, заборони, випробування та розставання. Але от їй 78, йому 80 — і у закладі для людей похилого віку він щодня читає їй історію їхнього кохання зі старого записника. 

«Записник. Сторінки нашого кохання» став бестселером в перший тиждень продажу, перекладений на понад 50 мов. Ця книга була екранізована в 2004 році — режисер Нік Касаветіс зняв фільм «Щоденник пам’яті» з Рейчел Макадамс та Райаном Гослінгом в головних ролях. 

 «Сто років Ленні та Марго», Мерієн Кронін

 «Сто років Ленні і Марго» Мерієн Кронін

Роман Мерієн Кронін — це оповідь про поєднання доль дуже різних на перший погляд жінок, яким на двох 100 років. 17-річна Ленні та 83-річна Марго зустрічаються у лікарні — у них обох дуже мало часу. Сумнівно, що вони могли би зустрітися та потоваришувати в інших обставинах, однак подруги вирішують спільно розповісти історію свого століття, щоб лишити по собі пам`ять. Ця зворушлива, щемка історія вкотре доводить — жити потрібно тут і зараз, не важливо, що було в минулому чи чекає в майбутньому. 

Мерієн Кронін писала цей роман протягом 7 років. Книга примушує плакати, усміхатися, згадувати і викликає непереборне бажання жити наповненим, осмисленим життям, не відкладаючи те, що може принести радість.  

«Історія Артура Трулава», Елізабет Берґ

«Історія Артура Трулава» Елізабет Берґ

Ще одна історія про любов, пронесену через роки. Дружина Артура Мозеса померла півроку тому, але він щодня ходить на цвинтар, щоб пообідати разом з нею, розповісти про те, що відбувається в його житті, побути поруч. Та одного дня на цвинтарі він зустрічає Сонечко — молоду дівчину Медді, яка також дуже самотня, росте без матері, має непрості стосунки з батьком та розбите серце. 

Зворушлива та щемка оповідь про те, що людям, насправді, потрібні інші люди, а родину можна знайти і з чужими людьми. Про те, що в будь-якому віці можна навчитися відкривати серце для інших, навіть знаючи, що розлука неминуча. 

Історія Елізабет Берґ — про самотність, надію і дуже велику любов. Недарма Медді називає Артура Трулав — «справжня любов». Адже саме здатність любити — це те, що робить нас людьми. 


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали