5 атмосферних фільмів про будинки з таємницями

Для любителів містики та загадок

Фільми, в яких фігурують моторошні будинки, оповиті таємницями та сповнені не завжди приємних сюрпризів, вже давно виокремилися в категорію кінострічок, що приваблюють своєю загадковістю. В нашій сьогоднішній добірці — фільми, одним з головних героїв яких є будинки, що надійно та ревно зберігають свої таємниці. Вмикайте будь-який — і захопливий вечір, сповнений загадок та містики, вам забезпечено!

«Паразити»

Бідна сім’я Кі-Тхека мешкає в напівпідвальному приміщенні — не бажаючи заробляти на краще життя чесним шляхом, батьки та їхні двоє дітей обманом влаштовуються на роботу до заможної родини бізнесмена містера Пака. Та таємниці зберігають не лише члени родини, які вирішили нажитися на своїх роботодавцях, а й будинок, в якому їм доводиться працювати.

«Багряний пік»

Молодий баронет Томас Шарп та його новоспечена дружина, молода письменниця Едіт Кушинг, оселяються в старовинному родинному маєтку Шарпів. Особняк, в якому головний герой мешкає разом із сестрою Люсіль, виглядає страхітливо, з його старих стін проступає червона глина, схожа на кров. Едіт відчуває, що в будинку коїться щось недобре. Ризикуючи своїм життям, дівчина розпочинає власне розслідування сімейної таємниці мешканців замку.

«Інші»

Самотня мати Грейс виховує двох дітей, що страждають від рідкісного генетичного захворювання (вони бояться денного світла й тому завжди перебувають у пітьмі), і чекає на повернення чоловіка з війни в таємничому старому особняку. На службу до сім`ї приходять троє людей: садівник Едмунд Таттл, няня Берта Міллс та німа дівчина Лідія. Усі вони раніше тут працювали, однак з їхньою появою в будинку починають відбуватися дивні речі. Атмосферний горор з Ніколь Кідман у головній ролі.

«Сяйво»

Психологічний трилер 1980 року за мотивами роману Стівена Кінга, зрежисований Стенлі Кубриком. Письменник Джек Торренс влаштовується сторожем віддаленого готелю «Оверлук». Протягом п`яти місяців йому та його родині — дружині Венді та сину Денні — доведеться жити в порожньому готелі, відрізаному від решти світу сніговими завалами. Власник готелю розповідає головному герою історію одного з попередніх сторожів готелю — Ділберта Грейді, який вбив дружину і двох своїх доньок і наклав на себе руки. Однак Джек не сприймає цю історію серйозно...

«Не бійся темряви»

Батько маленької Саллі та його подружка Кім переїжджають разом із дівчинкою до нещодавно придбаного старовинного особняка. Невдовзі дівчинка виявляє таємничий підвал, до якого ніхто не заходив з того часу, коли загадково зник архітектор дому. Пізніше вона починає чути чиїсь голоси, які лунають з каміна, а коли намагається його відкрити, на волю виривається справжнє зло.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Чому важливо співати українські колискові: доводять MamaRika та...


Читайте також
Популярні матеріали