5 найкращих серіалів за романами Стівена Кінга, від яких неможливо відірватися

Загадкові та містичні

Здається, що в кожному будинку можна знайти затертий, старенький примірник «Воно» чи «Керрі», що вже стали класикою сучасної літератури та були вдало екранізовані. А що ж із серіалами за мотивами романів «короля жахів»? Добірку таких ми склали для вас сьогодні — їхня загадковість та таємничість триматимуть у напрузі від першої до останньої серії.

«Аутсайдер»

Події драматичного мінісеріалу від телекомпанії HBO розгортаються у спокійному та тихому містечку, життя якого кардинально змінюється після загадкового вбивства хлопчика. Слідчі встановлюють особу ймовірного вбивці, і, здавалося б, справа завершена, проте підозрюваний має переконливе алібі. І неможливо не помітити, що навколо відбуваються дуже дивні події.

«Містер Мерседес»

Загадкова автокатастрофа, що багато років вважалась «нещасним випадком», не дає спокою колишньому поліціянту у відставці. Чоловік вирішує повернутися до справи та покарати винних. Детективний серіал налічує три сезони, і ми впевнені, що після перегляду першої серії ви вже не зможете зупинитися!

«11/22/63»

Не горорами єдиними! Науково-фантастичний мінісеріал із Джеймсом Франко в ролі вчителя англійської мови, на долю якого випадає унікальний шанс повернутися в минуле і спробувати врятувати Джона Кеннеді. Цікаво: перш ніж стати письменником, Стівен Кінг довгий час також працював вчителем англійської мови. Збіг? Ми так не думаємо.

«Гейвен»

Містичний серіал знято за романом «Хлопець із Колорадо». Події відбуваються у штаті Мен. За задумом автора, саме це місце об’єднує людей із надможливостями, більшість з яких використовують свій дар не за призначенням та зовсім не радіють такому «подарункові долі».

Мен, що виступав декорацією для багатьох романів Кінга, є рідним містом автора: саме там він народився, виріс і знайшов себе як письменника в дуже незвичному стилі. Що саме мав на увазі Стівен Кінг? І хто ж він, цей «Хлопець із Колорадо»?

«Під куполом»

І знову в центрі подій науково-фантастичного серіалу містечко в штаті Мен — Честер Міл. Силовий бар’єр, що невідомо звідки взявся, від’єднав жителів від усього світу, залишивши сам на сам із містичними подіями, що відбуваються все частіше.

Існує лише один спосіб протидії невидимій рушійній силі, та чи погодяться на це місцеві жителі?

Текст: Анастасія Харченко


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


(Не)скромний тренд сезону: збираємо гардероб у стилі...


До пластики: чому всі записуються на процедуру ENDOLIFT?


Читайте також
Популярні матеріали