5 стильних зимових фільмів

З особливою атмосферою 

Зимові фільми завжди мають особливу атмосферу. І часто герої таких кінокартин обирають стильні образи як для святкувань особливих подій, так і для прогулянок засніженими вулицями. А глядачі мають можливість насолодитися гарним зображенням та співпереживати персонажам. 

Ми зібрали 5 стильних зимових фільмів, які радимо переглянути й вам. 

«Відпочинок за обміном»

Фільм «Відпочинок за обміном» — це романтична комедія про двох жінок, які вирішили налагодити своє особисте життя. Для цього вони змінили своє місце перебування під час зимових канікул. Головну роль у кінокартині зіграла Камерон Діаз, а білосніжна дублянка акторки стала річчю must have після прем’єри романтичної комедії. У фільмі також з’являються герої в одязі відомих брендів: Miu Miu, Balenciaga, Ralph Lauren і Christian Dior.

«Керол»

Головних героїнь фільму «Керол» грають акторки Кейт Бланшетт та Руні Мара. Одяг жінок підкреслює особливості їхніх життєвих історій та відмінності в соціальному статусі. Сама ж кінокартина переносить глядачів до Нью-Йорка 1950-х років. Художниця костюмів фільму Сенді Пауелл шукала натхнення в глянцевих журналах того періоду та акцентувала на популярній колірній гамі 1952–1953-х років. 

«Секс і місто»

Фільм 2008 року розпочинається із важливої події в житті Керрі — вона планує зіграти пишне весілля з містером Бігом. А четвірка дівчат знову повертається — у їхньому житті теж відбулися деякі зміни. Все було б добре, якби Міранда не ввела нареченого Керрі в оману, що шлюб — це жахлива помилка. Майбутній чоловік міркує про правильність свого рішення, поки головна героїня готується до найважливішої події у своєму житті.

«Інтуїція»

За сюжетом, Джонатан знайомиться в крамниці із Сарою — обоє хочуть придбати одну й ту ж пару рукавичок. Вони гарно проводять вечір разом, і наприкінці хлопець пропонує обмінятися телефонами одне одного. Однак Сара відмовляється від такої пропозиції — натомість вірить, що доля може сама розпорядитися їхніми стосунками. Мовляв, є така ймовірність, що вони зустрінуться знову. 

«Реальна любов»

Сюжет фільму складається з дев’яти історій про кохання: і про найкращого друга нареченої, який приховує свої почуття до дівчини, і про сором’язливу співробітницю, зачаровану своїм колегою. Кожна лінія розгортається перед Різдвом, а кульмінація настає у Святвечір — тоді всі зовсім не пов’язані персонажі раптом опиняються поряд. Основна фраза фільму: «Насправді любов є всюди».

Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали