5 серіалів від Netflix для затишних зимових вечорів

Психологічні драми та фентезійні серіали

Зимові вечори — найкращі для перегляду фільмів та серіалів. Для правильного вибору варто перевірити новинки стримінгового сервісу Netflix: фентезі, драми чи психологічні трилери з улюбленими акторами. 

Instagram: @younetflix

Ми підготували 5 серіалів різних жанрів від Netflix, які обов’язково перетворять нудний вечір на перегляд цікавої історії за чашкою чаю. Пропонуємо і вам ознайомитися зі списком. 

«Ти»

Психологічна драма «Ти» розповідає про менеджера книжкового магазину Джо Голдберга. Хлопець живе в Нью-Йорку і зустрічає Ґвіневру Бек — дівчину, в яку відразу закохується. Він починає стежити за головною героїнею та постійно перевіряти її діяльність у соціальних мережах. Усе для того, щоб нічого не заважало їхньому коханню. На стримінговому сервісі Netflix вийшов третій сезон серіалу, а нещодавно проєкт продовжили на 4 сезон.  

«Люпен»

За сюжетом, у 1995 році Ассан Діоп пережив смерть батька, звинуваченого в злочині, якого він не скоював. Через 25 років головний герой краде кольє французької королеви Марії-Антуанетти в Луврі. Так він хоче помститися багатій родині Пеллегріні. Французький серіал на Netflix складається з 2 частин, а цьоро року глядачі чекатимуть продовження проєкту.  

«Провулок світлячків»

Таллі й Кейт познайомилися в школі й стали нерозлучними подругами. Попри зовсім різні характери, вони чудово ладнали одна з одною протягом сорока років. Однак дещо змусило їх сумніватися в міцності й щирості дружби. Поки серіал має 1 сезон, проте Netflix планує випустити продовження у 2022 році. 

«В її очах»

У серіалі розповідається про мати-одиначку, яка заводить роман зі своїм новим босом Девідом і водночас стає подругою його дружини Адель. Незвичайний любовний  трикутник згодом перетворюється на похмуру психологічну історію, оскільки головна героїня опиняється серед великої кількості одкровень і таємниць. 

«Тінь і кістка»

Фентезійний серіал створений на основі книг Лі Бардуго. За сюжетом, країна Равка перебуває в стані постійної війни зі страшними істотами. Але сила новобранки Аліни Старкової може стати ключем до розв`язання всіх проблем. Поки дівчина тренується в елітній армії солдатів, то поринає у світ придворних інтриг. Головна героїня, що все в цьому не є таким, яким здається.   

Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали