Що дивитися на Netflix упродовж вихідних? Сатиричну комедію про Польщу XVII століття, іспанський трилер на основі реальних подій, романтичну історію з різдвяною атмосферою, драму про модного дизайнера чи підлітковий детектив?
Ми зібрали 5 серіалів різних жанрів на стримінговій платформі, які урізноманітнять ваші зимові вечори.
«Ненавиджу Різдво»
Жанр: романтична комедія
Джіанна працює медсестрою та намагається не думати про романтичні стосунки. Проте батьки головної героїні не хочуть, щоб вона все життя була на самоті. Щоб уникнути нарікань та незручних запитань, під час сімейної вечері дівчина каже, що знайшла чоловіка своєї мрії. Батьки хочуть познайомитися з вигаданим обранцем і запрошують його на Різдво. Тепер у дівчини зовсім обмаль часу, щоб справді його знайти.
«Тіло у вогні»
Жанр: трилер
2017 року поблизу Барселони знайшли обгоріле тіло поліціянта Педро Родрігеса. Коли розпочалося розслідування, дівчина та колега померлого Роза Пераль стала головною підозрюваною. Які ж таємниці вона приховувала? Трилер Netflix, створений на основі реальних подій, розповідає історію токсичних стосунків, зради, насилля та скандалів.
«1670»
Жанр: комедія
Серіал розповідає про життя феодала Яна Адамчевського, який мріє стати найбільш відомим Яном-Павелом в історії Польщі. Це сатирична інтерпретація часів, коли Річ Посполита була виснажена повстанням Богдана Хмельницького, війною з Московією та шведським вторгненням. Серіал у жанрі мок’юментарі розповідає про події 1670 року.
«Голстон»
Жанр: драма на основі реальних подій
Рой Голстон — популярний у 1970-х роках модельєр. Він створив капелюха для Жаклін Кеннеді та розробив міський стиль одягу для американських жінок. Журнал Newsweek називав Голстона головним модельєром Америки, а клієнтками бренду були Лайза Мінеллі, Грета Гарбо та Елізабет Тейлор. Проте в житті дизайнера чільне місце посідали гучні вечірки та наркотична залежність. Як вони вплинули на його успішний бренд, дивіться в мінісеріалі.
«Брехун серед нас»
Жанр: підліткова драма
Саймона, Адді, Купера, Бронвін і Нейта затримали після уроків. У Саймона, який у своєму блозі розповідав плітки про учнів школи, раптово сталася смертельна алергічна реакція. Кожен зі свідків мав мотив вбити героя. Ба більше, пізніше встановили, що смерть Саймона зовсім не була нещасним випадком. То хто ж скоїв злочин?