5 різдвяних традицій британської королівської сім’ї

Особливості родини Єлизаети

Британська королівська сім’я вже протягом багатьох років показує приклад, як потрібно святкувати Різдво. Окрім підготовки листівок, родичі Єлизавети II проводять час разом в окремій резиденції та завжди дотримуються особливих правил.

Instagram: @theroylfamily

Ми підготували 5 різдвяних традицій британської королівської сім’ї. Пропонуємо і вам дізнатися про них. 

Місце святкування

За традицією, британська королівська сім’я проводить Різдво у Сандрінгемському палаці, розташованому за 100 миль від Лондона. Раніше королева Єлизавета II залишала свій маєток разом з принцом Філіпом та їхала на громадському потязі до резиденції. Цьогоріч до неї приєднаються Кейт Міддлтон і принц Вільям з дітьми. Принц Гаррі та Меган Маркл повідомили, що проводитимуть різдвяні свята у США окремо від королівської сім’ї. 

Instagram: @theroylfamily

Святвечір та подарунки

У переддень Різдва сім’я збирається на святкову вечерю та обмінюється подарунками, які мають швидше практичну цінність, ніж матеріальну. Кейт Міддлтон зазначає, що в родині не прийнято розпаковувати все й відразу, тому біля всіх присутніх прийнято переглядати хоча б один подарунок. Усе інше відкладають на ранок.

Instagram: @theroylfamily

Ранкові традиції

Королівська сім’я відвідує дві церковні служби: приватну сімейну службу в церкві Святої Марії Магдалини, а пізніше — офіційну державну службу об 11 ранку. Цьогоріч до родини приєдналися діти Кейт та Вільяма — принц Джордж та принцеса Шарлотта. Також саме на цій службі королева Єлизавета вносить своє подаяння церкві. 

Instagram: @dukeandduchessofcambridge

Різдвяний обід

Після служби королівська сім’я має різдвяний обід у Сандрінгемському палаці. Кухарі накривають стіл різними стравами, однак основною залишається запечена індичка. Обов’язковим також є пудинг. Пізніше, о 3 годині, королева Єлизавета звертається до британців з привітанням. Тоді вся родина слухає промову Її Величності. 

Instagram: @theroylfamily

Вечір із сім’єю

Кожен представник сім’ї може поспілкуватися з королевою особисто. Для цього виділяється час — тоді Єлизавета II грає в бридж та розмовляє з рідними. Потім родина збирається на святкову вечерю і запрошує до столу шеф-кухаря, щоб він також підняв келих і виголосив тост.

Instagram: @theroylfamily

Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали