5 нових серіалів травня

Прем’єри на Apple TV+, Peacock та Disney+

Адаптація роману про татуювальника Аушвіцу, новий сезон «Доктора Хто» із зіркою «Статевого виховання» в головній ролі та науково-фантастична історія про подорож в альтернативні версії життя — такі серіали матимуть прем’єри вже у травні.

Які з них варто подивитися? Ми зібрали 5 історій, які виходитимуть на різних стримінгових платформах. 

Acapulco. Сезон 3

Прем’єра: 1 травня

Новий сезон серіалу — час змиритися з попередніми помилками та йти на пошуки нових пригод. У цій історії Максімо-старший повертається в Лас-Колінас. Паралельно у 1985 році Максімо-молодший продовжує рухатися до свого успіху, проте також руйнує стосунки, над якими він так важко працював. 

The Tattooist of Auschwitz

Прем’єра: 2 травня

1942 року єврея Лалі відправляють до Аушвіцу. У таборі смерті йому вдається влаштуватися татуювальником — він дряпає цифри на руках в’язнів. Одного дня головний герой бачить у черзі налякану й розгублену Ґіту, закохується в дівчину з першого погляду і відтоді обіцяє собі не тільки вижити, а й за будь-яку ціну захистити її.  Це сюжет роману австралійської письменниці Гізер Морріс. Тепер на основі книжки стримінгова платформа відзняла драматичний серіал.

Dark matter

Прем’єра: 8 травня

Одного дня професор Джейсон повертається додому вулицями Чикаго... і опиняється в іншій версії свого життя.  Тепер головний герой намагається повернутися до своєї реальності. Джейсон вирушає в подорож і бачить альтернативні версії життя, щоб знову зустрітися зі своєю родиною та врятувати її від найстрашнішого ворога — самого себе. 

Doctor Who

Прем’єра: 11 травня

Новий сезон розповідає про Доктора та Рубі, які вирушають у подорож машиною часу ТАРДІС. Вони мандрують від епохи Регентства до зруйнованого війною майбутнього, борються за добро, зустрічаються з неймовірними друзями та небезпечними ворогами. Цього разу Міллі Гібсон, яка зіграла Рубі Сандей, супроводжуватиме зірка серіалу  «Статеве виховання» Шуті Ґатва — новий виконавець ролі Доктора.

The Big Cigar

Прем’єра: 17 травня

Африканський революціонер Г`юї Ньютон у 60-х роках став співзасновником партії «Чорна пантера», спрямованої на підтримку афроамериканської громади. Серіал розповідає про його втечу від ФБР на Кубу. У цьому Ньютону допоміг американський  продюсер Берт Шнайдер. 


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали