5 музичних кліпів українського гурту Ziferblat

Відкриття Нацвідбору на Євробачення

Цьогоріч український гурт Ziferblat отримав найвищу кількість балів від журі національного відбору на Євробачення. Конкурсну пісню Place I Call Home глядачі оцінили на 4-те місце. У результаті гурт поступився тільки переможницям — дуету Alyona Alyona та Jerry Heil.

Що варто знати про творчість музикантів із Ziferblat? Гурт створили у 2015 році два брати-близнюки: Данило та Валентин. Згодом до них приєднався Федір Ходаков. Як пише «Суспільне», перший реліз музикантів «Кіносеанс» був у 2017 році, а дебютний альбом «Перетворення» вони створювали ще з 2019 року. За цей час гурт відіграв сольні концерти, взяв участь у багатьох музичних фестивалях та співочому шоу «X-Фактор».

У жовтні 2022 року Ziferblat був у лонглісті національного відбору на Євробачення. Тоді музиканти не потрапили до фіналу. Однак тепер із піснею Place I Call Home вони стали відкриттям конкурсу. 

Ми зібрали 5 музичних кліпів гурту, на які варто звернути увагу. 

«Вночі»

Це пісня, натхнена атмосферою 80-х і стилістикою фільмів Ґільєрмо дель Торо. За сюжетом головний герой шукає скарб. Коли він знаходить скриньку, то натикається на монстрів й потрапляє в купу пригод. 

«Земля»

Кліп «Земля» створений за мотивами однойменної повісті Ольги Кобилянської. Українська письменниця, спираючись на біблійний мотив про Каїна й Авеля, через призму братовбивства в селянській родині розкриває тему влади землі над людиною. Музиканти кажуть, що основним лейтмотивом їхньої роботи є заздрість та амбівалентність молодшого брата до старшого.

«Для чого ти прийшла?»

Це роздуми виконавців про дитячі бажання та ранню любов, яка тягнеться крізь життя і може непомітно руйнувати все, що будуєш роками. Гурт співає про роз’ятрене минуле, яке зазвичай навідується в найнеочікуваніших образах чи спогадах.

«Диско-Фанко»

Пісня нагадує часи розслабленості, комфорту і нереалістично добрих вечірок, Як зазначають музиканти, це «щедро насичена музикою музика і крапля теплого візуального ескапізму для самовідновлення психіки».

Place I Call Home

Пісня гурту — про відчуття дому, яке всі так щемливо намагаються вберегти. У кліпі виконавці поєднали сценічну енергію й театральну спрямованість.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали