Це офіційно: alyona alyona та Jerry Heil представлять Україну на Євробаченні-2024

Саме їм віддали найбільшу кількість голосів українці у застосунку «Дія»

В Україні завершився фінал національного відбору на Євробачення-2024, за результатами якого право представляти країну на міжнародному пісенному конкурсі здобули alyona alyona & Jerry Heil з піснею Teresa & Maria. 

Фото: Олександр Демиденко

Дует українських співачок отримав 10 балів від журі та 11 від глядачів, тож на 2 бали обійшов Ziferblat, які опинилися, відповідно, на другому місці. Трійку лідерів замкнув співак Melovin, який, до речі, вже представляв Україну на Євробаченні-2018 у Лісабоні. 

Хто виграв Нацвідбір-2024

Переможців Нацвідбору визначили за результатами голосування журі (50%) та глядачів (50%)

Українська співачка Jerry Heil уже двічі брала участь у Нацвідборі — у 2020-му та 2022-му. А от для реперки alyona alyona це дебют. У 2022 році артистки випустили спільний альбом Dai Boh, в який увійшло чотири спільних треки alyona alyona та Jerry Heil, виконаних разом з європейськими артистами. Лише за рік українські співачки зарелізили вісім спільних треків, відіграли спільний тур у США та підкорили хіт-паради на стримінгових платформах: сумарна кількість прослуховувань спільних композицій двох артисток сягає понад 50 млн.

«В обличчі об`єднаних жінок ми говоримо про важливість єднання між будь-ким задля важливих дій та перемог. І попри те, що ми як українки писали цю пісню про Україну, кожна людина у світі може впізнати в тексті себе. Ми говоримо про будь-які об`єднання, адже саме це породжує синергію і приносить набагато більше результатів», — говорять артистки про свою переможну пісню Teresa & Maria.

За словами дівчат, вона розповідає про українське жіноцтво, що на своїх плечах тримає титанічну вагу.

Переможця Нацвідбору на Євробачення-2024 мали оголосити 3 лютого, однак через збій у «Дії» не всі охочі змогли віддати голос за обрану пісню. Тому глядацьке онлайн-голосування продовжили ще на день.

68-й пісенний конкурс «Евробачення» відбудеться у шведському місті Мальме. Перший і другий півфінали заплановані на 7 та 9 травня (на одному з них виступить Україна), а грандфінал — на 11 травня.

Нагадаємо, 2023 року Україну на Євробаченні представляв гурт TVORCHI, який посів шосте місце.

Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Оспівування краси жіночого тіла в творчості Ненсі Дожаки


Читайте також
Популярні матеріали