Книжкові рекомендації Блер Волдорф: що б читала головна героїня «Пліткарки»

Біографія Грейс Келлі та романи про життя багатих людей

Серіал «Пліткарка» про багату американську молодь Мангеттену відомий завдяки культовому стилю головних героїв та насиченому сюжету з постійними скандалами й вечірками. 

Проте у 6-сезонній драмі згадують і про книжки. Найчастіше на літературні сюжети спирається саме Блер Волдорф — вона цитує улюблених персонажів та неодноразово з’являється в кадрі з книгою. 

Що ж героїня читала впродовж серіалу? Ми зібрали 5 книжок від Блер Волдорф. 

«Місіс Делловей», Вірджинія Вулф

Це історія про один день із життя Клариси Делловей — лондонської пані з вищих ешелонів британського суспільства. Чудовий червневий день занурює її у спогади про щасливі молоді роки. Клариса розмірковує про свій вибір вийти заміж за надійного та статечного Річарда Делловея, відмовивши екстравагантному Пітеру Волшу, якого вона палко кохала. Річард був її опорою впродовж усіх цих років, і вона прожила з ним щасливе життя, однак вагання й досі не дають їй спокою. Якщо рішення було правильним, чому ж тоді серце щемить від однієї згадки про ті далекі літні дні?

«Сніданок у Тіффані», Трумен Капоте

Життя Голлі Ґолайтлі, привабливої молодої дівчини, здається втіленням мрії. Щоночі у її квартирі на Мангеттені лунає гучна весела музика і рікою ллється шампанське. Мільйонери, голлівудські бонзи та гангстери вважають за честь бути гістьми Голлі. Де б героїня не з’являлася, вона миттєво викликає справжню сенсацію. Здається, весь Нью-Йорк лежить біля її ніг… Але за блискучим фасадом успіху криється розгублена та налякана дівчина, яка наосліп женеться за фантомами щастя, сама до кінця не вірячи у них, аби лише уникнути необхідності зупинитися та озирнутися назад.

«Жіжі», Колетт

Жіжі — гарна і добре вихована дівчина з бідної родини. Вона знайомиться з дуже багатим чоловіком, який стає її другом. Проте бабуся Жіжі вирішила скористатися її красою та молодістю. Вона готує Жильберту в куртизанки. Але у долі з цього приводу свої плани. 

«Епоха невинності», Едіт Вортон 

Це сумна, іронічна й подекуди сентиментальна історія про кохання нью-йоркського аристократа Ньюланда Арчера й екстравагантної графині Еллен Оленської. Дія роману відбувається в 70-х роках ХІХ століття у середовищі нью-йоркської аристократії. Для цих людей репутація, зовнішність, вірність традиціям предків перетворились майже на релігію, а найменше відхилення від «норми» дорівнює громадянській смерті.  

Grace: The Secret Lives of a Princess, James Spada

Грейс Келлі була неймовірно красивою, талановитою та елегантною американською кінозіркою — за шість років у Голлівуді вона зіграла у 11 фільмах, 8 з яких стали класикою, та здобула «Оскар». Проте її професійна кар’єра завершилася, коли Грейс вийшла заміж за князя Монако Реньє III. Яким насправді було життя акторки та княгині, автор розповідає у біографічній книжці. 

Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Оспівування краси жіночого тіла в творчості Ненсі Дожаки


Читайте також
Популярні матеріали