НЕ ПРОПУСТИ: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ЛІТНЯ ВЕЧІРКА ELLE...

ПОЧЕМУ КЕЙТ МИДДЛТОН НЕ ПОЯВИЛАСЬ НА...

4 ПРОСТІ КРОКИ ДО ЗДОРОВОГО СНУ

НЕИЗВЕСТНЫЕ ФАКТЫ О ЛАНЕ ДЕЛЬ РЕЙ

10 АКСЕССУАРОВ, КОТОРЫЕ ПРЕВРАТЯТ ПРОСТОЙ...

5 книг, які ви маєте купити цієї осені

Найкращі мотиваційні та художні бестселери 

«Моя бабуся просить їй вибачити», Фредрік Бакман

Усі пам’ятають роман Бакмана «Чоловік на ім’я Уве», який екранізував Ханнес Хольма і отримав «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою. Нова робота автора – «Моя бабуся просить їй вибачити», не менш зворушлива й глибока. Роман уже став бестселером у США, Німеччині, Норвегії, Ісландії, Південній Кореї та Японії. Ця книжка про життя: сумне й смішне, болюче й захопливе водночас, а також про одне з найважливіших прав людини – право бути інакшим.

«Моє каяття», Жауме Кабре

Світовий бестселер, який був перекладений дванадцятьма мовами, а його загальний наклад становить майже півмільйона примірників. Це роздуми автора про зло в історії людства, які подано через зображення життя інтелектуала, що народився після війни в Барселоні, та історії незвичайної старовинної скрипки з чарівним звуком, створеної кремонським майстром. У книзі мова йде про щире кохання, про любов до краси речей, яка спонукає до злочинів, про дружбу і заздрість, про людську шляхетність і ницість, про духовні пошуки і мізерність буденного життя.

«100 експрес-уроків української», Олександр Авраменко

Ця книжка є продовженням уже відомого посібника. Вона містить ще одну сотню мовних історій, які в доступній формі навчають норм сучасної української мови. Цей кишеньковий посібник допоможе вам більш упевнено й грамотно говорити українською. Щоб удосконалювати мовлення й мову було комфортно, у книжці подано короткі уроки з дотепними ілюстраціями, які сприятимуть якнайкращому запам’ятовуванню норм сучасної української мови.

«Момент еврики», Джон Куніос у співавторстві з Марком Біманом

Звідки беруться неймовірні ідеї? Що відбувається в людському мозку під час пошуку варіантів розв’язання проблеми? Як формуються інсайти і як можна збільшити шанси на їх виникнення? Відповіді на ці питання ви знайдете у цій книжці. Крім цього, ви дізнаєтесь, як різні життєві обставини та умови впливають на те, чи приходить до вас осяяння, а також — чи корисне воно і як краще його задіяти. Книжка виходить за рамки стандартних наукових принципів, щоб запропонувати по-справжньому креативні методи для реалізації вашого творчого потенціалу.

«На гачку», Нір Еяль і Раян Гувер

Чому деякі товари захоплюють людство так сильно, що воно не уявляє свого життя без них? Чому вони перетворюються на наші звички й змушують нас повертатися до них знову і знову? Що лежить в основі технології, яка «чіпляє» споживача? У своїй книжці автори пояснюють читачеві «Модель потрапляння на гачок», яку застосовують успішні компанії, щоб непомітно мотивувати споживача купувати саме їхній продукт. Крок за кроком він розкриває секрети, на яких базується успіх будь-якої (і вашої також) компанії. Це зовсім не агресивна реклама чи дорогі промо-акції. Усе значно простіше…

8 книг про успішні бренди та компанії, з яких треба брати приклад

Принц Уильям назвал любимый цвет дочери и признался, что она одержима модой

Брэд Питт запретил детям сниматься в кино вместе с Анджелиной Джоли

Загрузка...