5 книжок для затишних зимових вечорів

Історії, що зможуть зігріти

Зима, теплий плед, легке тріпотіння вогника свічки чи лагідне потріскування каміну, горнятко гарячого чаю, кави чи какао — усі ми так чекаємо на цю направду казкову пору! Адже це час жаданих новорічних вихідних і час для читання захопливих історій.

«Шпигунки з притулку "Артемiда". Колапс старого свiту», Наталія Довгопол

колапс світу

Якщо ви прихильник динамічних пригод, шпигунських місій і небезпечних мандрів — ця історія не залишить вас байдужим. У таємній школі «Артеміда», де готують професійних шпигунок, кожен день — це випробування на сміливість і силу духу. Афери, які влаштовують вихованки цієї школи, здатні позмагатися з пригодами самої Лари Крофт чи легендарного агента 007.  Друга частина продовжує пригоди «Артеміди». Тепер шпигунки опиняються на далекому Мадагаскарі, але їм відводять роль няньок заможної пані. Як же їм вдасться врятувати світ?

 «Там, де співають раки», Делія Овенс

раки

Ще до пандемічного 2020 року авторка Делія Овенс написала книжку, яка багато у чому стала пророчою. Її роман присвячений темі самотності, добровільної самоізоляції. Ця проблематика неабияк відгукнулася в серцях читачів по всьому світу, яким довелося зіткнутися з новими реаліями простору, обмеженого чотирма стінами. Історії та переживання головної героїні варто спроєктувати на себе, щоб зрозуміти, чому ми почуваємося самотніми, як з цим боротися та що робити, коли страх соціуму раптом стає більшим, аніж страх лишитися сам на сам із власними думками.

«Позолочені вовки», Рошані Чокші

вовки

«Позолочених вовків» порівнюють із легендарною вже «Шісткою воронів». Події роману  відбуваються в XIX столітті в Парижі, де знаходиться один з містичних та могутніх артефактів — давно загублений уламок Вавилонської вежі. Французькі Доми Вавилонського Ордену, який охороняв реліквію, прагнуть повернути втрачене. І їм потрібен той, хто зможе розгадати цю таємницю. Та коли вони знайдуть обраного, чи стане він їхнім союзником? Чи, може, він стане їхнім найзапеклішим ворогом?..

«Ніч, коли Олівія впала», Крістіна Макдональд

ніч

Серед ночі Ебігейл прокидається від телефонного дзвінка — її донька Олівія впала з моста, у неї непоправно пошкоджено мозок, але дівчину під’єднали до системи життєзабезпечення. Випадкова неуважність? Самогубство? Можливо, їй хтось допоміг? До того ж дівчина була вагітна, про що Еббі навіть не знала. Мати й дочка насправді жили не дуже мирно, і їхні давні сімейні таємниці поступово виходять на поверхню. Вже пізно щось виправляти. Залишається розгадати одну загадку: що саме сталося вночі, коли впала Олівія?

«Знов те саме, але краще», Крістін Річчіо

те саме

Шейн вважає, що «запорола» все своє навчання в коледжі: ні з ким не дружила, не ходила на галасливі вечірки й навіть ні з ким не цілувалася. З Нью-Йорка вона їде до Лондона, щоб пройти там письменницький курс і отримати другий шанс такі випробувати найзахопливіші моменти свого студентського життя. Шейн складає докладний список усього, що потрібно зробити, аби надолужити втрачене. Всі свої переживання вона старанно записує в зошит. Чи все піде за планом? Чи зможе дівчина нарешті виконати всі свої бажання?


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали