5 психологічних трилерів на Netflix, які варто подивитися цими вихідними

Фільми з Лейтон Містер та Джессікою Честейн у головних ролях

Історія Девіда Фінчера про помсту вбивці, подорож до Хорватії з несподіваною розв’язкою та кінострічка про медсестру з Джессікою Честейн у головній ролі —  такі психологічні трилери є на Netflix

Ми ділимося фільмами, які варто подивитися впродовж цих вихідних.

«Незабутні вихідні»

Бет вирушає до Хорватії, щоб провести час зі своєю найкращою подругою Пем. Вихідні дівчат починаються з гучної вечірки. Проте наступного ранку Бет розуміє, що її подруга безслідно зникла. Вона хоче з’ясувати, що трапилося з Пем, проте кожна зачіпка головної героїні виявляється брехнею.

«Хороший медбрат»

Еймі працює медсестрою в лікарні Нью-Джерсі. До неї приєднується медбрат Чарльз — головна героїня знайомиться з колегою та приятелює з ним. Проте несподівано в лікарні помирає пацієнтка, за якою доглядали Еймі та Чарльз. Через це до закладу приїжджає поліція і починає розслідування. Підозріла смерть пацієнтки дозволяє Еймі зрозуміти, ким Чарльз є насправді. 

«Спайдергед»

У надсучасному виправному закладі відбувається дослідження, учасники якого — в’язні держави. Вони проходять щоденні тести різних наркотиків, які змінюють їхні емоції та сприйняття довкілля. Одна з речовин — «наркотик для кохання». Її використовують для перевірки зв`язку між ув’язненими. Проте не всі учасники дослідження довіряють ученим — деякі з них хочуть дізнатися, для чого насправді їх зібрали для цього експерименту. 

«Платформа»

На кожному поверсі в’язниці перебуває по двоє людей. Щодня до них спускається платформа з їжею — засуджені нагорі ласують досхочу, а тим, хто внизу, залишаються тільки голод і відчай. Проте щомісяця в`язні міняються місцями. Горенг теж опиняється у в’язниці — він намагається переконати в`язнів зберегти людяність, щоб ділити їжу порівну.

«Вбивця»

Професійний убивця стежить за номером паризького готелю — він готується застрелити зі снайперської гвинтівки неназвану ціль. Проте головний герой випадково вбиває не свою жертву. Тепер, після промаху, вбивця протистоїть замовникам і самому собі в погоні за помстою.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали