5 головних серіалів березня

Варті вашої уваги

Березень обіцяє бути багатим на серіальні прем’єри. Так, ми знову зустрінемося з Тедом Лассо (третій сезон популярного серіалу стане останнім), а також побачимо безліч нових серіалів Із неймовірними зірковими кастами. Олівія Колман, Меріл Стріп, Маріон Котіяр, Вуді Гарельсон, Джастін Теру, Сієна Міллер, Тобі Магвайр, Девід Швіммер, Кіт Гаррінгтон — це ще не всі знаменитості, за перевтіленнями яких ми спостерігатимемо цієї весни. Розповідаємо детальніше про серіали, у яких вони задіяні та які точно варті вашої уваги.

«Тед Лассо», 3-й сезон

Дата виходу: 6 березня

Довгоочікуване продовження комедійного серіалу про пригоди тренера з американського футболу в Англії. У новому сезоні, який стане останнім, перед Тедом Лассо постануть нові виклики: як професійні, так і особисті. Чи зможе він із ними впоратись?

«Екстраполяції»

Дата виходу: 17 березня

Серіал-антологія про зміну клімату та його вплив на повсякденне життя людей, який зібрав неймовірний зірковий каст. Меріл Стріп, Маріон Котіяр, Сієна Міллер, Тобі Магвайр, Девід Швіммер, Кіт Гаррінгтон — це далеко не всі знаменитості, які з’являтимуться на екрані впродовж восьми серій. Чи зможе людство врятуватися від загибелі та яку роль у порятунку відіграє кожен із нас? Чекаємо 17 березня, щоб поринути в цю історію.

«Великі сподівання»

Дата виходу: 26 березня

Нова екранізація роману Чарльза Дікенса про хлопця-сироту Піпа з Олівією Колман та Фіоном Вайтхедом у головних ролях. Коли хлопцю виповнюється 18 років, він починає отримувати кошти від анонімної покровительки. Знайомство з благодійницею, якою виявляється похмура леді на ім’я міс Гевішем, відчиняє йому двері у новий, темний та небезпечний світ.

«Сантехніки Білого дому»

Дата виходу: березень

Якщо ви чекали можливості зазирнути в кулуари Білого дому, цей серіал саме для вас. Новий проєкт, в якому взяли участь Вуді Гарельсон, Джастін Теру, Ліна Гіді та Донал Глісон, розповість про групу оперативників, так званих сантехніків Білого дому, яким було доручено виявити урядові джерела витоку інформації про національну безпеку та розробити плани уотергейтських крадіжок та інших таємних операцій для адміністрації Річарда Ніксона.

«Дейзі Джонс та The Six»

Дата виходу: 3 березня

Екранізація однойменної книжки Тейлор Дженкінс Рейд. Серіал розповідає історію молодої співачки Дейзі Джонс, яка починає працювати з рок-гуртом The Six. Продюсує шоу Різ Візерспун.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали