5 фільмів про космос, які ви могли не бачити

Альтернатива «Зоряним війнам»

12 квітня — Міжнародний день польоту людини в космос. Тема галактичних подорожей не втрачає своєї актуальності у кінематографі, але хто не бачив «Зоряні війни», «Зоряний шлях» чи «Вартові галактики»? Сьогодні ми зібрали для вас не такі гучні фільми, які можуть поповнити ваш список «фантастичних» улюбленців.

«Пандорум», 2009

У ролях: Денніс Квейд, Бен Фостер, Кем Жиґанде

У космосі рухається космічний корабель. Раптом два члени екіпажу прокидаються від гіперсну, не пам’ятаючи, хто вони й у чому полягає їхня місія. Де вони? Скільки вони спали? Мандрівники повинні якнайшвидше знайти відповіді на запитання, тому що в них залишилося обмаль часу.

«Аполлон-13», 1995

У ролях: Том Генкс, Білл Пекстон, Кевін Бейкон

Фільм про невдалу місячну місію корабля «Аполлон-13» — один із найдраматичніших моментів в історії освоєння космосу. Стрічка розповідає про реальні події, що трапилися у квітні 1970 року, коли на підльоті до Місяця на кораблі сталася аварія, яка поставила хрест на висадці та створила загрозу життю екіпажу. Фільм про неймовірну мужність та взаємодопомогу в умовах непередбачуваного космосу.

«Загублені в космосі», 1998

У ролях: Ґері Олдмен, Метт Леблан, Гізер Грем

2058 рік. Земля на порозі виснаження і мало придатна до життя. Вчений Джон Робінсон із сім’єю та командою вирушають на космічному кораблі на планету Альфа-прим, придатну для проживання, щоб побудувати спеціальний портал для евакуації людства. Доктор Сміт, один із членів команди, хоче знищити сім’ю Робінсонів і корабель, але план провалюється і зореліт виявляється загубленим у невідомій частині Всесвіту.

«Пекло», 2007

У ролях: Кілліан Мерфі, Роуз Бірн, Кріс Еванс

2057 рік. Сонце згасає, і людству загрожує вимирання. Група міжнародних астронавтів на зорельоті «Ікар-2» вирушає у небезпечну місію, щоб доставити ядерний заряд, за допомогою якого сподіваються повторно запалити Сонце, що гасне. Несподівано екіпаж чує сигнали з космічного корабля «Ікар-1», який зник сім років тому, виконуючи ту ж місію.

«Ворог мій», 1985

У ролях: Денніс Квейд, Луїс Госсетт-молодший

На невідомій планеті зазнають краху космічний корабель землянина та зореліт рептилій. Обидві раси ведуть багаторічну кровопролитну війну одна проти одної. Смертельні вороги опиняються віч-на-віч, і перед обома стоїть вибір — знищити один одного або укласти тимчасове перемир’я, щоби врятуватися.

Текст: Ніка Єгорова


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали