ЩО ТАКЕ НОВИЙ МІСЯЦЬ, І ЧОМУ В ЦЕЙ ЧАС ПОТРІБНО...

ЭТО ОФИЦИАЛЬНО: У КОРТНИ КАРДАШЬЯН НОВЫЙ РОМАН С...

ТОГДА И СЕЙЧАС: ДЖЕННИФЕР ЛОПЕС ПОВТОРИЛА СЦЕНУ...

5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

5 фільмів про кохання людей з обмеженими можливостями

Зворушливі історії

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Серед нас живуть люди, яким, на перший погляд, пощастило менше. Та насправді їм часто вдається досягнути більших висот, ніж іншим, а ще пережити високі почуття і наповнити своє життя яскравими барвами. Ми зібрали історії про сильних духом особистостей, які попри обмежені можливості, зуміли знайти своє щастя.

«Так близько до горизонту», 2019

18-річна Джессіка з першого погляду закохується у таємничого і симпатичного Денні. Однак хлопець ВІЛ-позитивний і, розуміючи, що в нього ніколи не буде нормальних стосунків, навмисно відштовхує від себе дівчину. Джессіка вирішує так легко не здаватися, і Денні все ж закохується. Дивіться, чим закінчиться їхня історія.

«Всесвіт Стівена Гокінга», 2014

Це історія геніального вченого Стівена Гокінга, який через нещасний випадок на все життя залишився паралізованим. Та це не завадило йому стати автором декількох бестселерів, мати красуню-дружину і дітей.

«У всьому винні зірки», 2014

17-річна Гейзел смертельно хвора. Із собою вона постійно повинна носити кисневий балон. Щоб допомогти доньці впоратися з депресією і знайти друзів, мама відправляє її у групу підтримки хворих на рак. Там Гейзел знайомиться з Огастусом — милим та позитивним підлітком, який нещодавно втратив ногу.

«Поспішай кохати», 2002

Романтична і зворушлива стрічка розповідає про популярного старшокласника Лендона та звичайну дівчину Джеймі. Хлопцю знадобиться її допомога у постановці шкільної п’єси. Джеймі готова допомогти лише за однієї умови — він повинен пообіцяти, що ніколи в неї не закохається.

«Запах жінки», 1992

Молодий студент Чарльз погоджується на підробіток допомагати старому полковнику у відставці Френку, який втратив зір. Він просить юнака поїхати з ним до Нью-Йорка, де він зможе наостанок пожити на повну. Та Чарльз не знає, що після веселощів полковник хоче попрощатися із життям.

Текст: Дарія Андрійчук

5 фільмів із декількома сюжетними лініями

5 драм про напружені стосунки подружжя

10 легких фильмов, чтобы расслабиться после рабочего дня

5 осложнений после коррекции губ, о которых стоит знать: рассказывает эксперт

Как не заболеть в холода: 3 лайфхака

Пятый элемент: в чем польза Омега-3 для женщин