5 біографічних фільмів про відомих музикантів

Історії Фредді Мерк’юрі, Елтона Джона та Рея Чарльза

Історії відомих людей — це про раптові злети та багаторічну важку роботу. Зрозуміти, як зірки досягли успіху, можна завдяки документальним фільмам. 

А як щодо художньої інтерпретації їхнього творчого шляху? Ми зібрали 5 біографічних кінострічок про знаменитих музикантів — їхні концерти, скандали та непересічний талант, який помічали всі.

«Богемна рапсодія»

Режисер: Браян Сінгер
У ролях: Рамі Малек, Люсі Бойнтон, Гвілім Лі, Джозеф Мацело

Восени 1975 року фронтмен Queen написав пісню, яка докорінно змінила долю гурту. Саме з неї й почалася шалена популярність Фредді Мерк’юрі та всіх інших виконавців. Музична драма розповідає про 15 років із життя лідера Queen Фредді Мерк’юрі. Події фільму починаються зі створення колективу і закінчуються концертом Live Aid у 1985 році. 

«Рокетмен»

Режисер: Декстер Флетчер
У ролях: Тарон Еджертон, Джеймі Белл, Річард Медден, Брайс Даллас Говард

Елтон Джон почав грати на фортепіано в 4 роки — відтоді все його життя було пов’язане з музикою. Біографічна стрічка розповідає про непересічний талант музиканта, розвиток його творчості, боротьбу із залежністю та особисте життя.

«Елвіс» 

Режисер: Баз Лурман
У ролях: Остін Батлер, Том Генкс, Олівія Деджонг, Люк Брейсі

Елвіс Преслі з дитинства любив співати та робив це майстерніше за всіх. На 11-річчя батьки подарували йому гітару — відтоді хлопець не випускав інструмент з рук.  Пізніше він став одним із найуспішніших музикантів світу. Із самого початку кар’єри його супроводжував полковник Том Паркер.

«Джуді»

Режисер: Баз Лурман
У ролях: Рене Зеллвегер, Майкл Гембон, Фінн Віттрок, Джессі Баклі

Американська співачка Джуді Ґарленд — володарка «Золотого глобуса» та «Ґреммі». Проте вона також зіграла головну роль у фільмі «Чарівник країни Оз», який і зробив її знаменитістю. Тепер байопік про виконавицю розповідає про її життя наприкінці 1960-х — тоді вона виступала з останніми концертами з нагоди 30-річчя виходу кінострічки про чарівника країни Оз.

«Рей»

Режисер: Тейлор Гакфорд
У ролях: Джеймі Фокс, Керрі Вашингтон, Гаррі Леннікс, Терренс Говард

Це історія про американського джазового співака Рея Чарльза, який всупереч расовій сегрегації та недузі зумів домогтися широкого визнання. Музикант починав свої виступи з невеликих закладів для невибагливої аудиторії. Пізніше перед його талантом та особливою манерою виконання схилялися Пол Маккартні, Елтон Джон та Френк Сінатра.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали