«30 років присутності»: Art Huss презентує подарункове артвидання про сучасне мистецтво України

Співпраця з платформою Abramovych.Art 

Тридцять років — значний проміжок в масштабах історії країни, достатній для формування низки так само значущих культурних явищ і появи художньої сцени. Понад 200 сторінок ювілейного тритомного видання «30 років присутності» присвячено строкатій картині українського мистецтва сьогодення. Всі митці, про яких йде мова у книзі, формують собою кілька поколінь художників та художниць. Кожна постать, представлена у книзі, — непересічна особистість з унікальним внутрішнім світом і власною філософією.

Книга належить до серії «Сучасні українські художники» (теперішньому виданню передували «20» і «25 років присутності»). Цього разу для видання обрано формат, в якому митці представлені одним проєктом чи окремою роботою. До артбуку ввійшли картини, що вже мають провенанс і музейний статус, а також щойно створені, в яких відбиваються варті особливої уваги результати експериментів, пошуків і відкриттів. 

Зображення артоб’єктів доповнено їхнім компетентним аналізом. Авторами текстів стали Катерина Цигикало, Тетяна Кочубінська, Роксана Рублевська, Вікторія Кулікова, Наталія Маценко, Катерина Рай, Галина Скляренко. Як зазначає керівник проєкту, відомий артменеджер Ігор Абрамович, при створенні книги головним завданням — насамперед для мистецтвознавців – було якомога вичерпніше, правдиво і змістовно розповісти якнайширшій читацькій/глядацькій аудиторії про покоління творців — ровесників нашої нинішньої незалежної держави. З усім тим важливо, що це видання не є рейтинговим, це певний зріз у широкому спектрі мистецтва сучасної України. Саме у цей спосіб можна разом із досягненнями попередніх проєктів з особливою наочністю відстежити на матеріалі нової добірки провідні тенденції, емоційну та естетичну складову творчості митців, логічний розвиток культурних процесів. 

Книга підійде всім зацікавленим у сучасному мистецтві, тим, у кого шанобливий і незгасний до нього інтерес. Опікування мистецтвом, збирання його витворів — це можливість долучитися до світової історії, яка пишеться неухильно у нас на очах.

Презентацію видання заплановано на січень 2022 року в Національному центрі «Український Дім».

Видання можна придбати на сайті видавництва Art Huss.

Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали