«МУЖ ДОЛЖЕН ВСЕ ВРЕМЯ ПОНИМАТЬ, ЧТО ЕМУ...

КАК НЕ ПЛАНИРОВАТЬ СВОЕ СЧАСТЬЕ И НАСЛАЖДАТЬСЯ...

ГАСТРОГИД ПО СИДНЕЮ: ПЬЕМ КОФЕ ВМЕСТО ВИСКИ И...

УЧЕНЫЕ: ВАШ ИДЕАЛЬНЫЙ ОТТЕНОК ПОМАДЫ ЗАВИСИТ...

HAIR-ТРЕНД ИЗ МИЛАНА: ШЕЛКОВЫЙ ПЛАТОК

Sustainable Fashion Pad: у Києві пройдуть лекції про свідому моду та раціональне споживання

Marsala, Kapsula, Ozero, Fashion Revolution та десятки інших відомих компаній і брендів поділяться свої досвідом

Фото: Марія Леоненко

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

8 та 9 вересня, один з павільйонів ВДНГ стане креативним простором для тих, хто прагне відкрити для себе свідомий lifestyle та переосмислити процес виробництва та споживання.

Sustainable Fashion Pad — це перша українська платформа про свідому моду та раціональне споживання.  Десятки відомих компаній та брендів поділяться свої досвідом успішних sustainable бізнес-кейсів, а лектори розкажуть як це: вимірювати цінність речей не в грошовому еквіваленті, оцінювати свій вплив на довкілля, купувати за принципом менше – краще.

Програма заходу::

  • Лекторій з Марією Маслій (Marsala), Анастасією Дєєвою (Raw Flaw), Наталією Гордієнко (Kapsula), Ладою Полтавською (Aesthetic Venture), Дарією Марусик (Fashion Revolution та Soon Store) та іншими; 
  • Воркшопи від українських свідомих брендів: Marsala, OLK та Ozero;
  • Благодійний Swap Shop разом з благодійним магазином LASKA.

Sustainability — це про стосунки між людьми на навколишнім середовищем. Кожна наша сьогоднішня дія, має невидимий, але реальний наслідок завтра. Щоб зберегти баланс між природою та комерцією, потрібно знати свої можливості раціонального покупця і долучитись до кращого майбутнього планети — через ремесло, спільноту та культуру. 

Ілюстрації до матеріалу: Марія Леоненко