ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ЛОГОТИПЫ И ШУБА ИЗ ИКУССТВЕННОГО МЕХА: ОСЕННИЙ...

12 РЕТРО-ОБРАЗОВ МОЛОДОЙ САРЫ ДЖЕССИКИ ПАРКЕР...

С КЕМ ХОДИТ НА СВИДАНИЯ ЭМБЕР ХЕРД?

ТЕПЕРЬ ОФИЦИАЛЬНО: ЛЕДИ ГАГА ВЫХОДИТ ЗАМУЖ

Ніч у музеї: в Києві відбудеться нічний похід до «Експериментаніума»

На вас чекають: оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти та багато інших активностей

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

17 серпня о 20:00 в Експериментаніумі відбудеться вечірка під назвою «Ніч у музеї: Science After Dark».

Спершу відвідувачам проведуть екскурсії вчені:

  • Ольга Маслова – кандидатка біологічних наук, клітинний біолог і популяризаторка науки;
  • Костянтин Єршов – кандидат фізико-математичних наук Інституту теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова НАН України;
  • Дар’я Добричева – кандидатка фізико-математичних наук, наукова співробітниця Головної астрономічної обсерваторії НАН України.

Вони прокладуть власні маршрути музеєм й розкажуть не лише, чому експонати функціонують «саме так», а й про власні дослідження та закони Всесвіту. Після екскурсій можна буде прогулятися музеєм самостійно. На відвідувачів також чекають діджейський сет і розмови за коктейлями і вином.

Музей «Експериментаніум» – це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих. Постійна експозиція Музею «Експериментаніум» налічує понад 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Тут є анатомічний відділ, відділи «Таємниці води» та «Новітні технології». Також у музеї є оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти. З інтерактивними експонатами відвідувачі власноруч можуть будувати мости без жодного цвяха, спостерігати зародження торнадо, створювати блискавку.

Подібний формат вечірки відбувається щочетверга в музеї Exploratorium у Сан-Франциско. Це один з перших музеїв у світі, у якому комунікація з відвідувачами є у пріоритетних завданнях.

Київську ніч у музеї організовують дві команди науково-популярних проектів – Куншт та Insciense.

Куншт – це науково-популярний журнал та платформа популяризації науки в Україні. Ви дізнаэтесь, що вченим відомо про Всесвіт і куди спрямовані їхні пошуки. З кожним наступним випуском журнал не лише розширює межі відомого, а й доводить, що наука, якою б складною вона не була, все ж не позбавлена краси та творчості.

Inscience – це проект про науку та інновації, в рамках якого 13-14 вересня відбудеться науково-популярна конференція з провідними українськими та закордонними вченим. На конференції можна буде почути лекції від спікерів з NASA, Virgin Hyperloop One, Mars Society, Дрексельского університету, Наукового центру Коперник та НАН України. Окрім конференції, Insciense робить програму популяризації науки для дітей, спеціальні проекти в медіа та інкубатор для наукоємних проектів.