«МУЖ ДОЛЖЕН ВСЕ ВРЕМЯ ПОНИМАТЬ, ЧТО ЕМУ...

КАК НЕ ПЛАНИРОВАТЬ СВОЕ СЧАСТЬЕ И НАСЛАЖДАТЬСЯ...

РЕДАКЦИЯ ТЕСТИРУЕТ: КРОССОВЕР SUV CITROËN C3...

ВЫЙТИ ЗА РАМКИ: 6 СПОСОБОВ МЫСЛИТЬ НЕСТАНДАРТНО...

ВСЕ, ЧТО ВАМ НУЖНО ЗНАТЬ О «МИСС УКРАИНА-2018»...

So hot: стала відома тема третього випуску «Танців з зірками» (а також образи Нікітюк і Сенічкіна)

Співведучими Юрія Горбунова стане відоме подружжя

Фото: прес-служба телеканалу "1+1",

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Цієї неділі о 21:00 на телеканалі «1+1» глядачі побачать третій прямий ефір оновленого проекту «Танці з зірками», темою якого стане «50 відтінків кохання». Дванадцять пар, які залишились у проекті, поділяться особистими історіями та покажуть нові танці, присвячені романтичним почуттям.

Конкуренція між зірковими парами невпинно росте, тому кожен з учасників намагатиметься вразити глядачів новими танцювальними па, а також видовищними та яскравими номерами, які створюють режисери-постановники проекту Наталя Ровенська, Наталя Лисенкова та Марія Григоращенко.

Так, Леся Нікітюк перевтілиться у всесвітньо відому королеву бурлеску Діту фон Тіз, виконавши танець у величезному келиху.

Іраклі Макацарія та Яна Заєць станцюють ча-ча-ча у стилізованому ретро номері, а Микола Тищенко та Нана закружляють у ритмі диско.

Руслан Сенічкін та Яна Цибульська перетворяться на містера та місіс Сміт, а Аніта Луценко та Олександр Прохоров станцюють ніжний вальс у містичному номері під пісню «Я піду в далекі гори».

Павло Вишняков та Юля Сахнєвіч занурять глядачів у історію кохання Квазімодо та Есмеральди із Notre Dame de Paris. Всесвітньо відомий боксер Денис Берінчик влаштує танцювальний бій із Катериною Бєлявською у рингу, збудованому на паркеті «Танців з зірками». Під час виконання складних бойових елементів номеру будуть задіяні каскадери.

Компанію незмінному ведучому проекту Юрію Горбунову на зірковому балконі складе знаменита сімейна пара та учасники минулого сезону «Танців з зірками» Сергій та Сніжана Бабкіни. Вони першим почують враження учасників після власних виступів та оцінок суддів.

Нагадаємо, під час минулого випуску одразу дві пари залишили паркет проекту: Слава Камінська та Ігор Кузьменко вибули через травму спини співачки, а Злата Огнєвіч та Дмитро Жук – за результатами оцінок журі та глядачів.

Хто із зірок стане лідером третього ефіру, а хто буде змушений залишити проект, вирішать глядачі шляхом телефонного та смс-голосування, а також судді проекту MONATIK, Катерина Кухар та Влад Яма.