ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ИРАКЛИ МАКАЦАРИЯ: «ЕСЛИ Я ЖИВУ С ЧЕЛОВЕКОМ, ДЛЯ...

ЧТО НОСЯТ САМЫЕ СТИЛЬНЫЕ ДЕВУШКИ ЛОНДОНА, ЧАСТЬ...

ВСЕ, ЧТО НУЖНО СОВРЕМЕННОЙ ЖЕНЩИНЕ В НОВОЙ...

«НА ПРОЕКТЕ ЕСТЬ СЕКС», — НИКИТА ДОБРЫНИН И ДАША...

21 грудня зустрінемось на перформансі One more sugar, please в галереї M17

Zelyonka Fest та інші інтерактиви

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

21 грудня в київському M17 Contemporary Art Cente відбудеться кураторська екскурсія експозицією «Звітного проєкту» Українського культурного фонду з келихом шампанського та перформанс One more sugar, please від співзасновника Zelyonka Fest Антона Овчіннікова. Пластична моновистава досліджує тему внутрішніх кордонів сучасної людини, що постійно перебуває в інформаційному потоці і змушена весь час обирати з якого боку вона знаходиться. 

Плани на вихідні в M17 Contemporary Art Center

«Ще з часів шекспірівського Гамлету, який шукав відповідь на питання «бути чи не бути», невизначеність означень тягне за собою нескінчений внутрішній конфлікт. Що таке врешті-решт «бути»? І чи існує межа між «бути» та «не бути»? І яка до біса різниця, з якого боку ти знаходишся? Чи можливо віднайти стабільність і перестати мігрувати з однієї точки зору до іншої? Чи можна нарешті бути впевненим хоча б у тому, де закінчуються кордони твого власного тіла і починається вигаданий світ», — каже Антон Овчінніков.

Святкування відбудеться під час «Звітного проєкту» Українського культурного фонду. Завершимо вечір спілкуванням у колі друзів та музикою.

Вхід вільний.

Плани на вихідні в M17 Contemporary Art Center

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Иракли Макацария: «Если я живу с человеком, для меня имеет большое значение вдыхать его аромат»

Модное место: как офлайн-бутики борются за клиентов и при чем тут современное искусство