ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ИРАКЛИ МАКАЦАРИЯ: «ЕСЛИ Я ЖИВУ С ЧЕЛОВЕКОМ, ДЛЯ...

ЧТО НОСЯТ САМЫЕ СТИЛЬНЫЕ ДЕВУШКИ ЛОНДОНА, ЧАСТЬ...

ВСЕ, ЧТО НУЖНО СОВРЕМЕННОЙ ЖЕНЩИНЕ В НОВОЙ...

«НА ПРОЕКТЕ ЕСТЬ СЕКС», — НИКИТА ДОБРЫНИН И ДАША...

«Претензія до мене одна — моє прізвище», — Марина Порошенко достроково йде з посади голови Українського культурного фонду

Колишня перша леді опублікувала відеозвернення

Фото: сайт партії «Європейська солідарність»

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Дружина екс-президента Марина Порошенко написала заяву про дострокове припинення повноважень голови Українського культурного фонду.  Про це вона повідомила у своєму відеозверненні, опублікованому на сайті партії «Європейська солідарність». Згідно з заявою, піти з посади її «попросила» чинна влада.

Марина Порошенко

«Кілька днів тому від міністра культури молоді та спорту України на Наглядову раду Українського культурного фонду надійшла «пропозиція» достроково припинити мої повноваження як Голови Наглядової ради. Зрозуміло, що цей крок ініційовано Офісом президента, і про культуру в цій ситуації там явно не думали. Очевидно, що у нас різні погляди на культуру взагалі, і на політичну культуру зокрема», — наголосила Марина Порошенко.

За словами дружини п'ятого президента, претензія до неї одна — її прізвище.

«Прізвище міняти не збираюся. І боротися за посаду також не буду. Я маю честь!» —  заявила вона.

Марина Порошенко, Український культурний фонд

«Минулого тижня я звернувся до Наглядової ради Українського культурного фонду з проханням розглянути питання про припинення повноважень Марини Порошенко на посаді голови наглядової ради.

Переконаний, що для державної інституції, якою є УКФ, важливо залишатися поза політичними суперечками та виключити заполітизованість позиції голови наглядової ради», — прокоментував ситуацію міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський.

Нагадаємо, Український культурний фонд було створено у 2017 році. Згідно з законом, бюджетна установа має сприяти національно-культурному розвитку країни. Марина Порошенко була першою і наразі єдиною очільницею УКФ. Нового главу Фонду мають обрати на засіданні Наглядової ради в січні 2020 року.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Иракли Макацария: «Если я живу с человеком, для меня имеет большое значение вдыхать его аромат»

Google назвав топ-10 запитів в Україні за 2019 рік