«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ШАРЛИЗ ТЕРОН ИДЕТ В ПОЛИТИКУ: ПЕРВЫЙ ТРЕЙЛЕР...

ЯРКИЕ ЦВЕТА, ДРАПИРОВКИ И АРХИТЕКТУРНЫЙ КРОЙ В...

ПОЧТИ ВЕСНА: МЕЛАНИЯ ТРАМП В ПЛАТЬЕ С ЦВЕТОЧНЫМ...

Плани на вихідні: Янів день у Пирогові

18 червня Києві відбудеться святкування традиційного латвійського свята для всієї родини

Цими вихідними Національний музей народної архітектури та побуту України (вул. Академіка Тронька, музей в Пирогові) прийматиме гостей на латвійському святі. Янів день – традиція чимось схожа на наше Івана Купала, адже в Латвії також плетуть вінки, співають, танцюють та веселяться до самого ранку. Крім того, в Янів день латиші прикрашають свої домівки різним гіллям дерев, квітами та травами, щоб відлякувати злі сили. А однією з найвідоміших традицій в цю ніч – стрибання через вогнище, що дозволяє очистити душу й тіло від всього лишнього.

У програмі заходу концерт за участі танцювального колективу з Латвії "Dārta", Лайми Янсоне, віртуозної виконавці музики на народному інстременті кокле та Олафса Оконовса, проекції якого доповнюють програму Лайми Янсоне, латвійської рок групи "Green Novice" та українського фольк-гурту "Правиця".

Також у Вас буде можливість взяти участь у майстер-класах від різноманітних ремісників (ковальство, гончарство, ляльки-мотанки, бісороплетіння та ін.), продегустувати латвійське пиво, сир та хліб.