Must-visit: благодійний сейл українського бренду PASKAL в готелі Bursa

Мета розпродажу — зібрати кошти на виготовлення маскувальних сіток для української армії

Бренд Paskal запрошує на благодійний сейл, що відбудеться в готелі Bursa 20 травня. Мета розпродажу — зібрати кошти на виготовлення маскувальних сіток для української армії.

Бренд відомий своїми скульптурними дизайнами, створеними за допомогою лазерного крою. З другого дня повномасштабного вторгнення команда Paskal шиє амуніцію для воїнів, а нині використовує лазерну технологію для виробництва маскувальних мілітарі-сіток. На сьогодні військові отримали вже 2100 м2 таких сіток, а зараз в роботі ще один кілометр матеріалу.

Всі кошти, зібрані на сейлі в Bursa, будуть спрямовані в цю справу. Разом з fashion-директоркою ELLE Наталею Осадчею, Paskal підтримує спецпідрозділ Kraken, 3 танкову бригаду, 5 окрему штурмову бригаду, 58 бр, 72 бр, 25 ОШБ, 114 БТРО, 518 бр, ОК «Північ», 19 стрілецький батальйон та інших захисників України.

На розпродажі можна придбати речі з колекції SS’20: деконструйовані, ніжні сукні, прикрашені квітами та метеликами в лазерній техніці. Ця подія — мало не єдиний в історії бренду сейл. Ціни на архівний одяг стартують від 500 грн, щоб якомога більше гостей змогли долучитися до ініціативи.

Об’єднатись, щоб перетворити свою тендітність на камуфляж для багатотонних танків наших могутніх захисників — найкращий весняний план вихідного дня.

Де: Bursa, вул. Костянтинівська

Коли: 20 травня (12:00-20:00)


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали