Must visit: благодійний концерт OY Sound System на підтримку аеророзвідки

Вже цієї п’ятниці

Фіналіст Нацвідбору на Євробачення-2023 — гурт OY Sound System проведе 20 січня у Києві благодійний концерт, мета якого — зібрати кошти на дрони для підрозділу Андріани, позивний «Малиш», очільниці Жіночого ветеранського руху.

До складу OY Sound System входять фронтвумен Вікторія Родько та Secret Mask, саундпродюсер Тарас Галаневич (Galatar). Музика OY Sound System так само загадкова, як і їхній сценічний склад. Відомо лише, що оригінальний жанр Cinematic Dance Music, в якому творить колектив, чітко передає симбіоз мудрої української автентики та електронного майбутнього.

Благодійний концерт для OY Sound System є цілком логічним продовженням волонтерської діяльності Вікторії, якою вона активно займається з перших днів війни (детальніше читайте в нашому інтерв’ю для рубрики «Волонтерський фронт»).

Під час концерту всі охочі зможуть також придбати лімітовану колекцію мерчу, яку Вікторія Родько створила разом з ЖВР, де кожна деталь має сенс. Усі кошти від продажу речей підуть на закупівлю дронів.

Квитки на захід, який відбудеться 20 січня у Normal Art Restaurant, можна придбати за посиланням.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали