SAVE THE DATE: СТАЛА ИЗВЕСТНА ДАТА ПРОВЕДЕНИЯ -...

ФРОНТОН, ПАССАЖ, ЭДИКУЛА – КАК БЫСТРО И ПРОСТО...

ШОТЛАНДСКАЯ КЛЕТКА: ГОРЯЧИЙ ТРЕНД ОСЕНИ 2018...

УКРАЇНЦІ ПРО УКРАЇНУ: ЮЛІЯ СІНЬКЕВИЧ

НЕОЖИДАННО: В СЕТЬ ПОПАЛ СТАРЫЙ ПОСТ МЕГАН МАРКЛ...

Вийшов трейлер української еротичної казки «Коли падають дерева»

Сучасна історія дорослішання, яку моє побачити кожен 

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

«Коли Падають Дерева» -  історія сучасних українських «Ромео та Джульєтти». Фільм відвертий, з елементами еротики, наповнений бурями живих емоцій персонажів. В центрі уваги любов юної дівчини з СМТ Лариси до її коханого молодого бандита Шрама. Їх стосунки засуджують рідні Лариси, проти них постає пуританське суспільство маленького міста і кримінал, з яким пов’язаний Шрам. Юні закохані мріють втекти в ідеальний світ «на море», де будуть лише вони та їх кохання. Але реальність має свої суворі закони. 

Лариса намагається вирватися з лещат побутового сексизму і соціальних стереотипів, коли людина є лише гвинтиком системи, і не має права на свою думку та на власне щастя. Шрам же йде на «останню справу» заради мрії своєї коханої. Їх підлітково-максималістське бажання щастя підтримує лише 5-річна двоюрідна сестра Лариси Вітка. Вітка бачить потенціал нашого світу, його красу та жах в магічному руслі, притаманному дитині. Вона вірить в любов двох закоханих і в свободу творити життя власними руками, але вона лише маленька дівчинка, яку ніхто не слухає. Дерева падають в час найбільших потрясінь, в час бурі і змін, крізь який проходять всі герої фільму, шукаючи власний острів свободи в океані стереотипів і соціальних обмежень.

Світова прем’єра фільму відбулась на одному з найбільших фестивалів світу 68-му Берлінале. Фільм отримав численні позитивні відгуки професійної спільноти і преси, яка назвала фільм «темною еротичною казкою».  
 
 

Лучшие клипы «Океан Эльзы»

Список невесты: 20 лучших комедий о свадьбе

Странные и разные: лучшие роли Хелен Бонэм Картер

Загрузка...