Must go: сценарист серіалу «Район Мелроуз» вперше дасть майстер-клас у Києві

Він розповість про фішки і франшизи комедійних серіалів і драм, пілотні серії, роботу сценарних кімнат, біт-листи для телесеріалу та багото іншого 

StarLightAcademy організовує перший в Україні майстер-клас відомого американського сценариста, драматурга, продюсера та режисера Ніла Ландау. 22 вересня в Києві він розповість про всі таємниці сценарного мистецтва в рамках теми «Основи написання сценаріїв на ТБ в епоху цифрових технологій».

Під час майстер-класу слухачі отримають детальний огляд сучасного телевізійного ринку для сценаристів і авторів. Акцент буде зроблений на нові структури і формати, створені в зв'язку з вимогами революції цифрового телебачення.

Ніл розкриє секрети успішності популярних серіалів останніх років, серед яких: «Картковий будинок», «Гра престолів», «Розповідь служниці», «Світ Дикого заходу», «Надприродне», «Чорне дзеркало» та інші.

На майстер-класі Ніл Ландау докладно поговорить зі слухачами на теми: «Як спіймати глядача на гачок: тизер і холодний вхід», «Розвиток персонажа, аналіз сцен і підтекст», «Діалоги», «Мистецтво пітчингу»,  «Як увірватися до телебізнесу».

Початок о 10:00 у концертному клубі Bel étage (вул.  Шота Руставелі, 16а).

Для всіх інших колег, що мають відношення до виробництва серіалів і телепродукту, майстер-клас триватиме один день - 22 вересня.

Стати слухачем майстер-класу просто - достатньо придбати квитки на сайті.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали