Фільм тижня: Хав'єр Бардем та Пенелопа Крус у біографічній стрічці «Ескобар»

Основою фільму «Ескобар» послужив роман-бестселер Вірджинії Вальєхо «Люблю Пабло, ненавиджу Ескобара», що розповідає про кохання головного героя

Фільм «Ескобар» веде хроніку злетів і падінь найстрашнішого наркобарона світу Пабло Ескобара (Хав'єр Бардем) та розповідає про його драматичне кохання з найвідомішою журналісткою Колумбії Вірджинією Вальєхо (Пенелопа Крус) на фоні терору, що розривав країну на частини.

Пабло Ескобар зажив поганої слави особи, що змінила історію злочинного світу останніх десятиліть ХХ століття. Він був найбагатшим злочинцем в історії, чистий капітал якого на початку 90-х років налічував 30 мільярдів доларів США, на сьогоднішній день це більше 55 мільярдів сучасних доларів. Під час свого правління як «короля» кокаїну він був одним з найбагатших людей у світі. Харизма Ескобара та заразна популярність навіть допомогли йому зробити нетривалу політичну кар'єру у себе на батьківщині в Колумбії. Його картель забезпечував приблизно 80% контрабанди кокаїну до Сполучених Штатів. На піку кар'єри особистий дохід Ескобара перевищував 21,9 млрд. доларів на рік.

«Події фільму «Ескобар» відбуваються в той час, коли Пабло Ескобар вже став справжнім бізнесменом, - каже Бардем, - але люди ще не з'ясували, як він заробляє свої гроші. Він знайомиться з Вірджинією. Їхні стосунки та її положення допомагають йому стати могутнім громадським діячем, що виступає від імені народу. Народ Колумбії потребує свого представника, і він його отримує. Пабло хоче керувати країною, провести зміни. Деякі з цих змін приносять народу користь, але у всьому є таємний мотив. Його діями керує егоїстичний інтерес. Люди не розуміють істинних причин, аж поки не стає пізно. Ось де починається фільм. Це історія про людей з його оточення, що нарешті зрозуміли, якою людиною він став».


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали